Benedict Cumberbatch

  Benedict Cumberbatch

  Benedict Cumberbatch to brytyjski aktor, któremu sławę przyniosła rolę Sherlocka Holmesa w serialu "Sherlock". Aktor gra różnorodne role. W najnowszym filmie "Avengers. Wojna bez granic" Benedict wciela się w postać superbohatera Doktor Strange'a. Czy w życiu prywatnym zdarzyło mu się kiedyś robić coś dziwnego? Jaka atmosfera panuje na planie, na którym jest tylu superbohaterów i super aktorów? Z Benedictem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Benedict Cumberbatch, znany przez wielu z roli Sherlocka Holmesa, zagrał niedawno w filmie akcji "Doktor Strange". O swojej ostatniej roli powiedział Annie Wendzikowskiej. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również aktora, jak zmieniło się jego życie odkąd został ojcem, czy ma mroczną stronę, co go napędza i czy wierzy, że każda decyzja pociąga za sobą jakieś konsekwencje.

  Anna Wendzikowska spotkała się z Benedictem Cumberbatchem. Jak wspomina swoją wizytę w Polsce? "Nie moglibyśmy tego dokonać, gdyby nie Polscy naukowcy. Jestem świadomy udziału Polaków w całym procesie" - powiedział Benedict o filmie "Gra Tajemnic", który opowiada o kryptologu Alan Turingu i kodzie Enigma. Jak aktor wspomina swój pobyt w Polsce?

  Bądźcie z nami w najbliższą sobotę, a w programie: artysta w każdym calu i nutce! Tylko u nas: pióra, spinki i szafa pełen partytur... Mistrza Maksymiuka. Następnie: czy uroda jest gwarancją sukcesu? Saszan – o kompleksach współczesnych nastolatek. Poznacie też następcę Roberta Kubicy, a Olga Borys będzie krzątać się po naszej kuchni. Zapytamy też Kamila Durczoka, Wojciecha Kuczoka i Krzysztofa Respondka o to, dlaczego Ślązacy są z siebie dumni. W programie także: Benedict Cumberbatch o zbliżających się Oscarach. Na naszym czacie zasiądzie Madox. Zapraszamy o 8:30 w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  Wspólnie z Anną Trzebiatowską, dyrektor artystyczną festiwalu Off Plus Camera i Krzysztofem Rakiem scenarzystą filmu "Bogowie" odsłoniliśmy gwiazdę Benedicta Cumberbatcha w krakowskiej Alei Gwiazd.

  Benedict Cumberbatch to niekwestionowana gwiazda kina. Człowiek o specyficznej twarzy- zawsze rozpoznawalnej. Wcielił się w postać legendarnego detektywa Sherlocka Holmesa. Na festiwalu Off Plus Camera zaprezentował swój film Little Favour. Z aktorem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Jak zagrać geniusza?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN! Tylko u nas: kultowy Sherlock Holmes i współwłaściciel niezależnej firmy producenckiej - Benedict Cumberbatch, a na naszym czacie - klasyka świetnego humoru - Marcin Daniec. W programie także: kapitan Durczok na pokładzie "Rurka". Gościć będziemy także: Ewę Gawryluk i Bartłomieja Topę – parę z przyjaźnią w tle. O sile genów i wspólnych pasji: rodzeństwo Cugowskich, siostry Konarowskie i bracia Zielińscy. Budzą Was w sobotę punktualnie o 8:30 Magda i Marcin!

  Smok w" Hobbicie 2" Petera Jacksona. Nazywany najzdolniejszym aktorem młodego pokolenia. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Benedictem Cumberbatchem. Jak ocenia pracę swoją i grafików?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sebastian Karpiel Bułecka - świetny i "odświętny". U nas: w nastroju do prywatnych rozmów! Dawid Kwiatkowski - polski Justin Bieber. Na naszym czacie na specjalne życzenie widzów. W programie także: w roli głównej Marek Kondrat oraz gwiazda która, kocha Polskę - Natalia Oreiro! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! program poprowadzi duet: Rusin - Węglarczyk!