Belle Epoque

  Produkcje TVN zostały nagrodzone podczas World Media Festival 2017 w Hamburgu. Które filmy zdobyły statuetki? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: zastępcę dyrektora programowego TVN do spraw kanałów tematycznych Małgorzatę Łupinę, dziennikarkę i podróżniczkę Martynę Wojciechowską oraz producenta telewizyjnego Łukasza Ponińskiego.

  Popularność Annie Próchniak przyniosła rola w filmie Miasto 44. Mogliśmy ją również zobaczyć w Niewinnych i Belle Epoque. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać o jej pracy i pasjach. Dowiedzieliśmy się, czym są pamiętniki postaci, które prowadzi, dlaczego pasjonują ją sporty ekstremalne i jakie ma najbliższe plany zawodowe.

  Dzisiaj na antenie TVN zobaczymy ostatni odcinek serialu "Belle Epoque". A jak wyglądał ostatni dzień zdjęć na planie serialu? Kto odczuwa zmęczenie po 70 dniach pracy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Zobaczcie, co robi aktor, kiedy ma "dyrektorski dzień".

  W 2016 roku Eryk Kulm ukończył Akademię Teatralną w Warszawie na wydziale aktorskim. Mimo młodego wieku zagrał już w kilku produkcjach. Teraz można go oglądać w serialu Belle Epoque, gdzie wciela się w postać Zygmunta Kazaneckiego. Czy dostał tę rolę po wygranym castingu? Co mu się nie podoba w szkołach teatralnych? Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, kim jest nowa twarz polskiego kina.

  Konstancja to "bomba z opóźnionym zapłonem", kobieta po której można spodziewać się wszystkiego. Jak w tej roli odnajduje się Magdalena Cielecka? Nad czym aktorka w tej chwili pracuje i u którego ze znanych reżyserów chciałaby zagrać? Przypominamy: Belle Epoque już w środę o 21.30!

  Jak powstawała scena zaręczyn Konstancji (Magdaleny Cieleckiej) i Jana (Pawła Małaszyńskiego) w Belle Epoque? Kto wybierał pierścionek? Ilu statystów było potrzebnych do sceny? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W Belle Epoque Eryk Lubos wcielił się w postać wybitnego anatomopatologa Henryka Skarżyńskiego. Czy wciąga się w historie przedstawione w serialu? Czy aktor przebiera w rolach? Eryka Lubosa gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Obok niego usiadł scenarzysta Maciej Dancewicz. Rozmawialiśmy z nimi o męskich postaciach w Belle Epoque. Które z nich były wzorowane na osobach żyjących naprawdę?

  Kręcenie sceny boksu do Belle Epoque, w której gra Cezary Pazura trwało ponad pięć godzin. Jak aktor przygotowywał się do roli? Czy na ringu odbyła się prawdziwa walka? Zdarzyło mu się już kiedyś boksować? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W Belle Epoque Vanessa Aleksander wciela się w postać kokoty, której jednym z klientów jest Jan Edigey-Korycki. Czy dla aktorki granie prostytutki było dużym wyzwaniem? Jaka była reakcja rodziców Venessy, kiedy zobaczyli sceny erotyczne z jej udziałem? O obyczajowości w czasach ukazanych w serialu rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorką oraz scenarzystą i historykiem Maciejem Dancewiczem. Jak wtedy działały domy publiczne?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była w willi w Konstancinie, która dla potrzeb serialu "Belle Epoque", udaje kamienicę w Krakowie. Co zobaczymy w kolejnych odcinkach? Czy grany przez Pawła Małaszyńskiego Jan jest faktycznie niesubordynowanym podwładnym? Co wydarzy się między nim a Konstancją (w tej roli Magdalena Cielecka)? Zobaczcie kolejny odcinek "Belle Epoque" dzisiaj o 21.30!

  W serialu Belle Epoque Olaf Lubaszenko gra komisarza Ferdynanda Jelinka. O postaci, w którą się wcielił i pracy na planie serialu kryminalnego mówił w Dzień Dobry TVN.

  Serial "Belle Epoque" to nie tylko ciekawa historia. To również próba odwzorowania realiów początków XX wieku w Polsce, w tym noszonych ówcześnie strojów. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rozwiała o serialowych kostiumach z grającą kokotę Vanessą Aleksander i kostiumografką Małgorzatą Zacharską.

  Magdalena Cielecka jest jedną z uznanych polskich aktorek. Ostatnio zagrała jedną z głównych ról w Belle Epoque. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy jest bardzo wymagająca względem siebie, czy zraża ją krytyka i hejt, jaka według niej jest definicja przyzwoitości.

  Kinga Burzyńska spotkała się z Robertem Gonera, który wprowadzi dużo zamieszania w dzisiejszym odcinku serialu. Jak tego dokona? Zapraszamy na "Belle Epoque" w TVN dziś o 21.30.

  Na swoim koncie ma występy u boku taki sław jak: Al Pacino, Robert De Niro, Nicolas Cage, Morgan Freeman czy Michael Douglas. By to osiągnąć, filmowi podporządkowała całe swoje życie. Aktualnie Weronikę Rosati możemy zobaczyć w filmie „Porady na zdrady” oraz w roli Misi Michaliny Antczak w serialu Belle Epoque - kolejny odcinek już w środę o 21:30! W Dzień Dobry TVN, z Magdą i Marcinem, rozmawiała m.in. o roli kobiety w polskim kinie i swoich planach życiowych i filmowych.

  W Belle Epoque Anna Próchniak gra kobietę-naukowca Weronikę Skarżyńską. O pracy na planie serialu i granej przez siebie postaci aktorka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej. Jak Anna przygotowywała się do roli?

  Vanessa Aleksander ma na koncie kilka ról w polskich serialach. Teraz gra w serialu kryminalnym TVN Belle Epoque. O swojej pracy i nowej roli opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Już w środę o 21.30 w TVN - pierwszy odcinek Belle Epoque! Marcin Sawicki spotkał się Magdaleną Cielecką, po premierowym pokazie serialu. Jakie emocje towarzyszą twórcom podczas takich wydarzeń? Jak wygląda Kraków zobrazowany w Belle Epoque? Też nie możecie się już doczekać pierwszych odcinków?

  Odbyła się uroczysta premiera"Belle Epoque", podczas której pokazano dwa pierwsze odcinki serialu. Jak zostały przyjęte przez widownię? Jakie emocje towarzyszyły aktorom na premierze?

  Na dużym ekranie Paweł Małaszyński zadebiutował rolą Marcina Kruka w filmie Świadek Koronny. Wystąpił także m.in. w Magdzie M., Oficerze, Oficerach, Katyniu i Skrzydlatych Świniach. Teraz gra w nowym serialu TVN: Belle Epoque. Czy musiał walczyć o rolę w Belle Epoque? Jakie są zalety tego serialu? Czy rzuciłby aktorstwo dla muzyki? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  15 lutego na antenie telewizji TVN zadebiutuje serial kryminalny "Belle Epoque", którego akcja toczy się w Krakowie w 1908 roku. Autorami scenariusza są: aktor Marek Bukowski i reżyser Maciej Dancewicz. Jak doszło do ich współpracy? Dlaczego umiejscowili akcję serialu w epoce wielu odkryć? Z jakich źródeł korzystali podczas pisania scenariusza? Co było najtrudniejsze w ich pracy?

  Już wiadomo, co stacja TVN pokaże wiosną. Będą nowości oraz kontynuacje ulubionych seriali i programów. Co warto oglądać w tym sezonie? Zapytała o to podczas konferencji ramówkowej dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z końcem XIX wieku rozpoczyna się Belle Epoque, czyli okres rozkwitu, postępu i spokoju w Europie. Co się w tym czasie działo w modzie i sztuce? Co kobiety nosiły pod sukniami? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan ;)

  Jednym z ukochanych filmów Weroniki Rosati jest "Przeminęło z wiatrem". Weronika zawsze marzyła, żeby zagrać w filmie kostiumowym. A teraz to marzenie udało się jej spełnić. Na wiosnę widzowie TVN będą mogli zobaczyć ją w serialu kostiumowo-kryminalnym "Belle Epoque". Kogo oprócz Weroniki Rosati, Pawła Małaszyńskiego i Magdaleny Cieleckiej zobaczymy w tym filmie? Gdzie rozgrywa się akcja? Weronika Rosati opowiedziała Annie Kalczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi w studiu Dzień Dobry TVN o serialu "Belle Epoque", swoich noworocznych postanowieniach i niezwyklej kolekcji.

  Belle Epoque - tak nazywano okres od zakończenia wojny francusko-pruskiej w 1871 roku do wybuchu I wojny światowej. To wtedy, po latach wojen i konfliktów w Europie, ludzie mogli odetchnąć i skupić się na polepszeniu swojego bytu. Co dokładnie działo się w tym czasie? Co wówczas wynaleziono? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan.

  W nowym serialu TVN "Belle Epoque” w rolach głównych wystąpią Magdalena Cielecka i Paweł Małaszyński. O swojej nowej roli aktorka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co będzie łączyło jej postać z bohaterem granym przez Małaszyńskiego?

  Trwają prace nad, osadzonym na przełomie XIX i XX wieku, serialem kryminalnym pt. Belle Epoque. O produkcji, w której zagrają m.in. Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Weronika Rosati i Eryk Lubos, opowiedział nam jej scenarzysta Igor Brejdygant, a "piękną epokę", w której serial jest osadzony, scharakteryzował dla nas historyk Kamil Janicki: "Belle epoque to piękna etykietka, która nie ma żadnego oparcia w faktach, nie było niczego takiego, to były najbrudniejsze, najbardziej zdegenerowane i najbardziej okrutne czasy. Wtedy zbrodnia była czymś absolutnie normalnym".

  W wiosennej ramówce TVN-u pojawi się nowość: pierwszy realizowany przez stację serial kostiumowy "Belle époque". W roli głównej zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej przyznał się, że otrzymuje niewiele ciekawych propozycji. Dlaczego angaż w produkcji "powalił go na łopatki"?