baza pod makijaż

    W mediach społecznościowych nie brakuje nietuzinkowych pomysłów, pozwalających skutecznie odmienić makijażową rutynę. Użytkowniczki TikToka przekonują, że czerwona szminka zaaplikowana pod podkład to sprawdzony sposób na piękny makijaż.

    Ochrona przeciwsłoneczna to niezwykle istotny element pielęgnacji, o którym powinniśmy pamiętać przez cały rok. Nie ulega jednak wątpliwości, że latem znacznie częściej sięgamy po specjalne kremy z filtrem, których stosowanie pozwala nam uniknąć poparzenia, a jednocześnie skutecznie wpływa na opóźnienie procesu starzenia się skóry. Może się jednak zdarzyć, że wybrany kosmetyk nie wygląda dobrze pod makijażem, a nawet w charakterystyczny sposób roluje się na cerze. Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić?

    W kolejnym odcinku cyklu "Maluj się kto może" Marta Gąska podpowiedziała, jakiego używać kremu i bazy pod makijaż. Czy powinnyśmy używać tego samego kremu na dzień i na noc? Jak dobrać krem pod makijaż? Jak często powinniśmy go zmieniać? I czym jest baza?

    Czasami po pracy idziemy na kolację z ukochanym. Jak w krótkim czasie przerobić makijaż dzienny w wieczorowy? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła makijażystka Patrycja Tyszka-Ksepka.