Bartosz Węglarczyk

  W sobotę, 7 listopada agencja Associated Press ogłosiła, że Joe Biden będzie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jak na wyniki zareagowali Amerykanie? Co myślą o nowej pierwszej damie oraz, jak do przegranej ustosunkował się Donald Trump? O tym rozmawialiśmy z dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem, a Sandra Hajduk przekazała, jak na wyniki wyborów zareagował świat show-biznesu.

  Ostatnio, podczas uchwalania nowych przepisów o Sądzie Najwyższym, doszło do awantury. Do Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy dziennikarza Bartosz Węglarczyka, aby porozmawiać o poziomie i granicach debaty publicznej w Polsce. Czy to co się działo ostatnio w parlamencie zszokowało naszego gościa? Jak to wygląda w innych krajach? Jak Bartek definiuje "demokrację azjatycką"?

  Bartosz Węglarczyk: "U nas na podwórku dzieci zawodowych kryminalistów mieszały się z dziećmi profesorów, którzy zajmowali się fizyką jądrową (...) Podwórka były egalitarne nadzwyczaj". Elżbieta Romanowska: "Teraz (dzieci) siedzą w domu i albo trenują kciuki, albo oddają się całkowicie światu wirtualnemu". Wujek Samo Zło: "To było takie fajne miejsce gdzie można było się nauczyć wielu rzeczy np. działania w grupie". W Dzień Dobry TVN z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o tym, czym różnią się dzisiejsze podwórka od tych, które pamiętają z dzieciństwa.

  Jeszcze nikt w "Milionerach" nie zrobił tego tak jak oni! Kinga Rusin i Piotr Kraśko przy pytaniu o 1 000 000 złotych zadzwonili do Bartka Węglarczyka... dla niego odpowiedź była oczywista! Czy wygrali milion? Zobaczcie koniecznie! Specjalne odcinki "Milionerów" 15 i 17 kwietnia o godz. 20.00 w TVN!

  Przyjaźń łączy pokolenia. Udowadniają to na co dzień goście Dzień Dobry TVN: dziennikarz Bartosz Węglarczyk i jego przyjaciel aktor Antek Królikowski oraz aktorki: Małgorzata Bogdańska i jej przyjaciółka Edyta Herbuś. Zaprosiliśmy ich do studia, aby powiedzieli o początkach swoich znajomości. O czym rozmawiają najczęściej? Jak często się spotykają? Wiedzą coś o sobie, czego nie wiedzą inni? Dowiedzieliśmy się również, dlaczego Marcin Prokop nie wspomina dobrze pierwszego spotkania z Dorotą Wellman.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: niepokojąco pociągający Maciek Maleńczuk - prywatnie na czacie i zawodowo na naszej scenie. Oprócz tego: według ostatnich badań służby mundurowe są zagrożone otyłością - Filip Chajzer sprawdza, jakie testy sprawnościowe muszą przejść policjanci. A na koniec: uroda, która przekracza granice i zagranicą jest szczególnie doceniana - Mateusz Maga o sukcesie za oceanem. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Adrian Pracoń - Polak ocalały podczas tragedii na wyspie Utoya - w miejscu, gdzie to wszystko się zdarzyło. W programie także: Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński rodzinnie. A także: Sławomir! Co połączyło go z Małgorzatą Sochą? Tylko u nas premiera jego najnowszego teledysku. Startujemy o 8.00. Na program zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN wiosennie i coraz goręcej: na żywo Alvaro Soler - wokalista, którego teledysk obejrzano aż 70 milionów razy. Oprócz tego: prawdziwa historia Titanica, następnie na czacie sprawdzamy, co nowego u Grzegorza Hyżego, a Magdalena Boczarska o swoich nowych, zawodowych wyzwaniach. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN szukamy tajnego Agenta oraz spotykamy się z ludźmi, którzy znaleźli Małych Gigantów! W programie także profesor, dla którego cud i medycyna idą w parze. A na koniec: całkiem normalni Paranienormalni. Bądźcie z nami od 8:00. Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  W niedzielę w "Dzień Dobry TVN" wielka kariera i niewielkie miasto. Ewa Chodakowska - czy miejsce urodzenia determinuje czyjeś życie? Następnie: ściga się z wiatrem. Jak Jędrzej Dobrowolski chce pobić rekord świata w zjeździe na tzw. "krechę". A Małgorzata Rozenek opowie o nowym projekcie. Będzie można też porozmawiać z nią na naszym czacie, na stronie www. Czy z chuliganki można zrobić damę? A na koniec: Jack Black w 1/8 Polak i jednocześnie międzynarodowa gwiazda filmowa. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Uli Chincz i Bartosza Węglarczyka.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: milion sprzedanych płyt i przeboje, które po 15 latach wciąż śpiewa cała Polska. Na 25-lecie zespołu Kasia Stankiewicz i Varius Manx znów razem! W programie także: Borys Szyc... zamiast na towarzyskich salonach spotykamy go na siłowni. Jakie inne jeszcze wyzwania przed nim? A na koniec: towarzyszmy w akcji, która co roku zimą rozgrzewa nasze serca, czyli Jurek Owsiak i kulisy tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszają Was Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN zapraszamy już od 8:00! A w programie będzie gorąco: Filip Chajzer mimo mrozu pedałuje na rowerze... w odpowiedzi na wypowiedź ministra Waszyczkowskiego. Będzie też sentymentalnie, czyli dlaczego nie możemy zapomnieć o magii kaset magnetofonowych? Będzie życiowo, czyli Agata Kulesza i Gabriela Muskała o sytuacjach, kiedy czasem trzeba śmiać się "przez łzy". Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: kawiarenka pełna gwiazd... czyli Sarsa, Brzozowski, Margaret, Popowska i Smykiewicz w świątecznym nastroju. W programie także: blisko natury - Marcin Dorociński i Adam Wajrak na tropie wilków. A na koniec: Małaszyński, Musiał, Jankes i Piaseczny pokazują, że bycie dżentelmenem może mieć różne oblicze. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka.

  Marie Kondo jest Japonką, ma 30 lat. W kwietniu tego roku trafiła na listę stu najbardziej wpływowych osób na świecie "Time'a" i na drugą listę - stu najbardziej kreatywnych biznesmenów miesięcznika "Fast Company". A wszystko to za sprawą… sprzątania. W Dzień Dobry TVN Marie Kondo wyjaśniła nam dlaczego tak ważne jest, co czujemy do swoich rzeczy oraz dlaczego skarpetki muszą… odpoczywać!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Lisa Kudrow - co gwiazda kultowych "Przyjaciół" ma wspólnego z Agatą Kuleszą? Następnie "Szpacza Rodzina", czyli kto zawsze stoi murem za Michałem Szpakiem? A na koniec Andrzej Fonfara bez "uników" - zapraszamy na trening z bokserskim mistrzem świata. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Bartosz Węglarczyk przegląda dziś dla Was o poranku gazety.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN zobaczycie autora kultowych filmów i dialogów. Mistrz Marek Piwowski 45 lat po premierze "Rejsu"! Następnie: puszcza i żubry, czyli miejsce na ziemi Włodzimierza Cimoszewicza. Naszym gościem będzie też Małgorzata Kożuchowska, która opowie o tym, dlaczego koniec roku będzie jest dla niej bardzo pracowity. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN zobaczycie Kasię Tusk! Autorkę najpopularniejszego bloga modowego w Polsce zaskakuje nas w swoim pierwszym telewizyjnym wywiadzie. Następnie: twarze znajome miłośnikom tańca i talent, który rzekracza granice, czyli Fair Play Crew w słowackiej edycji "Mam talent". A na koniec: dlaczego kobiety sobie TO robią? Filip Chajzer uczy się chodzić na szpilkach!!!

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: Weronika Rosati - co nowego w jej Hollywood? Następnie: Sound’n’Grace na filmową nutę, a Agnieszka Grochowska o tym, jak się kręci z własnym mężem! A na koniec sprawa wielkiej wagi - Agnieszka Holland w sprawie Olega Sencowa skazanego na 20 lat łagrów. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  Towarzyszyliśmy naszym prowadzącym podczas specjalnej sesji zdjęciowej z okazji 10 urodzin Dzień Dobry TVN! Jak myślicie: kto uważa, że prowadzenie porannego programu na żywo jest jak pilotowanie Jumbo Jeta, a która prowadząca chce zostać z nami do emerytury i być "emerytką z jajami"? :)

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry Wakacje, a w programie: czy da się przeżyć urlop z rodziną nie korzystając z Internetu i telefonu? Opowiedzą Macademian Girl oraz Rafał Rutkowski. Wielki muzyczny powrót Zdzisławy Sośnickiej, a także: jak kłamią kobiety, a jak mężczyźni? Porozmawiamy z Zofią Zborowską i Krzysztofem Rutkowskim. Naszymi gośćmi będą też ludzie, którzy porzucili korporację, by spełniać marzenia innych. Zaś Roofi, Blacha, Kruk i Niecik opowiedzą o tym, jak zorganizowali największy taneczny obóz w Europie. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy w imieniu Anny Kalczyńskiej i Bartosza Węglarczyka.

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry Wakacje, a w programie: Anita Włodarczyk o tym, jak prezent sprawiła sobie na okrągłe urodziny. Dlaczego Olgierd Łukaszewicz pisze list do pani premier w sprawie 60-letniej kobiety, która urodziła bliźnięta? A także: ludzie i programy, za którymi tęsknimy oraz absolutne nowości – czyli z kim będziemy spędzać czas jesienią? Porozmawiamy też o wakacyjnym seksie Polaków! Warto być z nami w sobotę od 8.30. Zapraszamy w imieniu Anny Kalczyńskiej i Bartosza Węglarczyka.

  27 czerwca (sobota) rusza program Dzień Dobry Wakacje! Przez dziesięć kolejnych weekendów będziemy Wam umilać letnie poranki. A do grona prowadzących dołączy dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz, która poprowadzi dwa wakacyjne wydania programu - jedno z Marcinem Prokopem, a drugie z Dorotą Wellman!

  W sobotę z Dzień Dobry TVN zawodowe tajemnice mistrzów. O Lady Pank opowiedzą inni "klasycy gatunku". Z Lady Pank będzie mogli porozmawiać też na czacie! Zaś Weronika Książkiewicz zdradzi, jak zmieniły ją Włochy. W programie także: Jarosław Bielski - kolejny Polak z międzynarodowym sukcesem na świecie. Naszymi goścmi będą także: Urszula Mila, Dominika Grosicka, Jessica Ziółek, czyli partnerki naszych piłkarzy. Bądzcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Niedziela z Dzień Dobry TVN to spotkanie z Margaret, która opowie o muzyce, przyjaźni i dojrzewaniu. Będziecie mogli też porozmawiać z nią na czacie! Odwiedzi nas twórca kultowych filmów i kobieta, którą kocha. Tylko u nas: Marek Koterski z żoną. W programie także: ma 37 lat, jest redaktorem naczelnym największej codziennej gazety w Szwecji i ma polsko brzmiące nazwisko. W tę niedzielę poznacie Piotra Wołodarskiego. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosz Węglarczyka!

  Sobota z Dzień Dobry TVN to spotkania z lubianymi gwiazdami. Myślicie, że je znacie? Modelka i aktorka Magda Mielcarz! Dlaczego "ciągnie ją" w stronę muzyki? Mistrz muzyki - Grzegorz Skawiński o tym, co widzi w malowaniu obrazów. A potem: "Mucha nie siada?" Ależ siada i to naszym czacie! U nas m.in. o swoim włoskim "dolce vita". Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

  Niedziela z Dzień Dobry TVN to zaskoczenia, wspomnienia i wzruszenia! Pamiętacie małą Magdę Welc? Teraz jest dorosła i współpacuje z Piotrem Rubikiem. W programie także: stylowa Patricia Kazadi. Co potrafi wyczarować z własnej koszuli? A także: polski akcent w Cannes. Mistrz Daniel Olbrychski! Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszają: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk!

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer ruszył w miasto, by sprawdzić czy mieszkańcy Warszawy wiedzą, co oznacza symbol "SS", który pisarz Michał Witkowski zamieścił na swojej czapce i wystąpił w niej publicznie. To zbulwersowało opinię publiczną i słusznie, bo "SS" to symbol niemieckiej organizacji nazistowskiej. Co o Witkowskim myśli Marcin Prokop? I czy ludzie potrafili poprawnie odpowiedzieć na pytanie Filipa Chajzera? Zobaczcie, jak ten temat komentują w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Bartosz Węglarczyk.

  Sobota z Dzień Dobry TVN to niezwykli ludzie i spotkania. Zapraszamy na czat z Dawidem Kwiatkowskim! O karierze na "full" opowie "cesarz" disco polo - Bayer Full, a o swoim warsztacie pracy - mistrz wszystkich Polaków – Janusz Gajos. Na koniec: Natalia Lesz! Wraca do pracy jako szczęśliwa mama. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: utalentowana Joanna Kulig w wersji, od której zakręci nam się głowie! Powrót, o którym głośno, czyli Joanna Brodzik i Magdalena Schejbal. A na naszym czacie Bracia - o pasji, która łączy tak samo mocno, jak więzy krwi. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!