Bal Fundacji TVN

  Bal Fundacji TVN

  Bal Fundacji TVN to wielkie wydarzenie towarzyskie, ale też ważny dzień dla podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". Punktem kulminacyjnym balu jest aukcja, z której dochód zostanie przekazany potrzebującym. Czy w tym roku padł rekord? Co można było wylicytować? I jak na Balu Nocy Letniej bawiły się gwiazdy? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

  Patricia Kazadi przyszła na Bal Fundacji TVN z tajemniczym mężczyzną. Kim jest przystojniak u jej boku? Jak długo są razem? Czym zajmuje się jej partner? Odpowiedzi na te pytania zna dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam co roku budzi wielkie emocje, zarówno wśród gwiazd jak i ich fanów. Kot w tym roku pojawił się na balu? Czyja kreacja zrobiła największe wyrażenie? I który bal najbardziej zapadł w pamięć: Małgorzacie Rozenek-Majdan, Zosi Ślotale, Kamilowi Haidarowi, Kindze Rusin, Paulinie Krupińskiej, Annie Lewandowskiej, Monice Olejnik, Cezaremu i Edycie Pazurom, Kubie i Agnieszce Wesołowskim, Małgorzacie Sosze i Weronice Rosati? Zobaczcie relację z wydarzenia dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.

  Co roku, na początku sezonu jesiennego, Fundacja TVN 'nie jesteś sam' organizuje Bal Nocy Letniej. W tym roku wydarzenie odbyło się już po raz 8. Kto w tym roku pojawił się na balu i co można było wylicytować? Zobaczcie!

  Rok temu podczas Balu Fundacji TVN 'Nie jesteś sam' Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. W tym roku para wzięła ślub. Czy to oznacza, że na kolejny bal planują ciążę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Siódmy Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" to największe wydarzenie sezonu. Jak gwiazdy wspominają swoje poprzednie bale? Dla kogo duet Paprocki & Brzozowski zaprojektował suknię? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Okazuje się, że szarlotkę można zrobić nie tylko z jabłek. Jednak w kuchni Dzień Dobry TVN Anna Starmach przygotowała klasyczną szarlotkę z jabłek, a ściślej z "Szarej Renety" lub "Antonówki". To - zdaniem Ani - najlepsza odmiana jabłek na szarlotkę. Skorzystajcie z jej przepisu na pyszną szarlotkę z kruszonką. Ile trzeba piec szarlotkę? Skąd się wzięła nazwa "szarlotka"? I, kim jest "brodacz", który towarzyszył Annie Starmach podczas balu Fundacji TVN?

  Bal Fundacji TVN to wielkie wydarzenie towarzyskie, ale przede wszystkim charytatywne. Punktem kulminacyjnym balu była aukcja, z której dochód zostanie przekazany podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam". Co można było wylicytować? I jak na Balu Nocy Letniej bawiły się gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wielki Bal Fundacji TVN to niezwykłe wydarzenie na którym zwyczajnie TRZEBA się pojawić! O tym, dlaczego tak rzadko widujemy ich razem w świetle reflektorów z Justyną Steczkowską i jej mężem, Maciejem Myszkowskim, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Para zdradziła nam, jaki jest sekret ich wielkiej miłości! Czy mając znaną żonę można "utrzymać miłość w domu"? Które z nich jest lepszym tancerzem? Zapraszamy do oglądania!

  Bal Nocy Letniej to największe wydarzenie charytatywne w Polsce. Na co w tym roku zbierano pieniądze? Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Bożenę Walter - prezesa Fundacji. Z kolei obecne na Balu gwiazdy zdradziły, z jakim wyprzedzeniem szykują swoje balowe kreacje. Okazuje się, że butiki projektantów przeżywają oblężenie na kilka miesięcy przed wydarzeniem.

  Omenaa Mensah przyszła na bal Fundacji TVN "nie jesteś sam" w towarzystwie zupełnie nowego mężczyzny... Kim był jej towarzysz? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co Omenaa Mensah przekazała na aukcję charytatywną, która odbyła się podczas balu?

  Są już ze sobą od jakiegoś czau, ale nigdy razem nie pojawiali się publicznie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili to zmienić i już oficjalnie, jako para, wzięli udział w tegorocznym balu Fundacji TVN "nie jesteś sam". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała ich o to, jak się czują podczas swojego pierwszego oficjalnego wyjścia.

  Bal Fundacji TVN "nie jesteś sam" to najbardziej prestiżowe wydarzenie charytatywne i towarzyskie sezonu. Czy ci którzy mają szczęście na nim być, długo przygotowują się do niego? W jaki sposób? O to zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.