audiobooki

    audiobooki

    Robin Hood to kultowa postać, a opowieść o jego losach jest powszechnie znana i cieszy się ugruntowaną pozycją w popkulturze. To średniowieczna legenda angielska, która doczekała się wielu różnych wersji i artystycznych interpretacji. Dotychczas powstały liczne książki, sztuki teatralne czy adaptacje filmowe. Tej jesieni będzie można przenieść się do legendarnego Sherwood dzięki wyjątkowemu słuchowisku „Robin Hood i Szmaragdowy Król”. Tym razem legendę ożywia Storytel.

    Wydawnictwo założone przed Edytę Jungowską i jej partnera, reżysera Rafała Sabarę, choć powstało zupełnie przypadkiem, obchodzi 10-lecie. Nagrywanie audiobooków mądrej, dziecięcej literatury stało się pasją aktorki i pochłonęło ją niemal całkowicie. Para, pracując razem, spędza ze sobą bardzo dużo czasu, co nie zawsze jest łatwe. O tym, jak sobie z tym radzą, opowiedzieli w naszym programie.

    Krzysztof Czeczot to producent audiobooków, dramaturg i aktor o wielu twarzach. Potrafi zagrać brutalnego człowieka, który zabija dzieci śrubokrętem i sympatycznego chłopaka. Ostatnio zagrał w filmie „Porady na zdrady”. Jak radzi sobie z różnorodnością ról? O swojej pracy aktor powiedział w Dzień Dobry TVN.