aspiryna

    Kto z nas nie cieszy się z idealnie białego prania? Jednak uzyskanie tego koloru może być problematyczne. Nie zawsze jednak proszek do prania jest wystarczający, a wybielacz może być zbyt mocnym środkiem. Co w takiej sytuacji zrobić? Pomocna może okazać się... aspiryna! Jak?

    Maseczka z aspiryny to sposób, który powinny wykorzystać osoby zmagające się z cerą trądzikową i bardziej problematyczną. Warto ją stosować, ponieważ daje zadowalające efekty, a przy tym jest bardzo tania. Maseczka aspirynowa to delikatne oczyszczenie twarzy – działa podobnie jak zabieg u kosmetyczki.

    Coraz więcej gwiazd dzieli się z fanami informacją, że przeszło koronawirusa. Właśnie do tego grona dołączyła Olga Bołądź. Choć w trakcie choroby aktorka nie zdradzała, jaki jest stan jej zdrowia, teraz w komentarzu pod postem Ilony Łepkowskiej, ujawniła, co pomogło jej przejść Covid-19.

    Są owoce, które idealnie nadają się dla osób zmęczonych i zapracowanych. Należą do nich daktyle. Jakie mają właściwości prozdrowotne? Dlaczego powinny po nie sięgać osoby mające problemy jelitowe? Od którego roku życia powinny je jeść dzieci? Jak zrobić z nich kulki mocy? O tym w Dzień Dobry TVN prowadząca cykl "Naturalnie!" Agnieszka Cegielska.