ASP

    ASP

    Agnieszka Musiał i Krzysztof Chmielnik mieszkają we Wrocławiu. Ich mieszkanie to 50 metrów śląskiego eklektyzmu, widocznego już w przedpokoju, który wita nas czarnym sufitem z ręcznie malowanymi kwiatami. Czym zaskakują pokoje? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Odpicowane mieszkanie" i mieszkanie, które odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska. Urządzaniem wnętrza zajęła się Pani Agnieszka, absolwentka ASP, zawodowo zajmująca się wystrojem wnętrz. Czy mieszkanie było jej poligonem ćwiczeń?

    Pani Krystyna Kopel, mimo artystycznych marzeń, została pielęgniarką. Po przejściu na emeryturę trafiła w końcu do Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach - jednak nie jako studentka, ale modelka. Kto ją namówił do pozowania? Czy odnalazła się wśród młodych studentów malarstwa? Co o swojej pracy powiedzieli nam inni modele?

    Parada Równości odbywa się cyklicznie. Zaostrzenie kar dla ludzi znęcających się nad zwierzętami, zawieranie związków partnerskich, godne traktowanie emigrantów - to tylko niektóre hasła tegorocznej Parady Równości. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Mariusz Drozdowski - Jej Perfekcyjność. Jak reagują warszawiacy na ludzi idących ulicami w marszu równości?