anomalia

    Shilah ma zespół włosów niedających się uczesać. Taką fryzurę trudno okiełznać, kosmyki nie układają się nawet po użyciu specjalnych kosmetyków.

    Déjà vu to zjawisko polegające na tym, że wydaje się nam, iż już coś kiedyś widzieliśmy i już coś się kiedyś wydarzyło. Przez wielu uznawane jest za zjawisko paranormalne. Niektórzy interpretują je jako oznakę drugiego życia lub telepatii. Jak się okazuje, specjaliści z różnych dziedzin mają odmienne opinie na temat déjà vu. Co to jest i skąd ono się bierze?

    Superfetacja to anomalia, do której dochodzi niezwykle rzadko. Ostatni odnotowano taki przypadek w Wielkiej Brytanii. Rebbeca Roberts spodziewała się jednego dziecka, ale w tym czasie zaszła w kolejną ciążę. Jak to możliwe?

    Iza Pawlaczyk urodziła się z sercem po prawej stronie. Teraz uczęszcza do gimnazjum. Mateusz Hładki odwiedził rodzinę Państwa Pawlaczyk. Jak przebiegał proces powrotu Izy do zdrowia? Komu zawdzięcza życie? Jak wyglądały poszukiwania lekarzy, którzy przeprowadzili ten skomplikowany zabieg? Okazuje się, że w Polsce nadal są lekarze na miarę Zbigniewa Religii. To im Iza zawdzięcza życie.