Anna Trzebiatowska

  Dzisiaj rusza 11. edycja Netia Off Camera, festiwalu, który od ponad dekady promuje kino niezależne i docenia twórców mówiących własnym językiem. Jaka nagroda jest przewidziana w tym roku w konkursie głównym? Na jakie kategorie podzielono konkurujące ze sobą filmy? O szczegółach konkursu z dyrektor artystyczną festiwalu Anną Trzebiatowską rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  W Krakowie startuje 10. edycja Netia Off Camera. Jakie filmy będzie można zobaczyć podczas festiwalu? Z jakimi twórcami się spotkać? Jakie konkursy przygotowali organizatorzy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki zapytał o to dyrektor artystyczną festiwalu Annę Trzebiatowską.

  Przyszedł czas na 9. edycję festiwalu NETIA OFF CAMERA. Jak co roku, odbędzie się on w Krakowie. O to, co w tym roku przygotowali organizatorzy zapytał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Jego rozmówcą była dyrektor programowa festiwalu Anna Trzebiatowska. Poznaliśmy również sekret dziesiątej edycji festiwalu, która odbędzie się w przyszłym roku.

  Już 29 kwietnia startuje NETIA OFF Camera! Podczas festiwalu filmowego młodzi twórcy z całego świata zawalczą o 100 000 dolarów! O tym, czego możemy się spodziewać podczas 9. edycji festiwalu opowiedzieli nam Anna Trzebiatowska, dyrektor artystyczna festiwalu i przewodniczący jury konkursu głównego - Krzysztof Zanussi.

  Już dziś startuje kolejna edycja festiwalu kina niezależnego. Ile filmów będzie można obejrzeć podczas tych 10 dni? Na co warto zwrócić uwagę? Gdzie dokładnie będzie można obejrzeć konkursowe filmy? Z Anną Trzebiatowską, dyrektor artystyczną przedsięwzięcia rozmawiał w Karkowie dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  W głównym konkursie Festiwalu PKO Off Camera jury pod przewodnictwem Sławomira Idziaka wybierze najlepszy pełnometrażowy film, który wyróżniony zostanie Krakowską Nagrodą Filmową i 100 tys. dolarów. Jakie filmy będą walczyły o główną nagrodę? Jak organizatorom udaje się przekonać gwiazdy kina do przyjazdu do Krakowa? Jakie gwiazdy będą w tym roku? Gdzie można znaleźć informacje na temat festiwalu? W Dzień Dobry TVN gościem była Dyrektor Artystyczna Festiwalu Anna Trzebiatowska.

  W tegorocznej edycji festiwalu PKO OFF CAMERA oceniane będą również teledyski. Które krótkie filmy muzyczne zmieniły naszą historię, bądź też znacząco na nią wpłynęły? Czy teledysk może być sztuką? Co składa się na dobry klip muzyczny? Liczy się pomysł czy wysoki budżet? O ulubionych, najbardziej znaczących teledyskach porozmawiali nasi goście. Studio Dzień Dobry TVN odwiedzili Anna Trzebiatowska, dyrektor artystyczna PKO OFF CAMERA oraz Bodo Kox, reżyser i juror konkursu.

  Zbliża się kolejna edycja jednego z najbardziej wyrazistych wydarzeń filmowych w Europie Środkowej czyli festiwalu PKO Off Camera! O tym, czego możemy się spodziewać się w tym roku, opowiedzieli nam Anna Trzebiatowska, dyrektor artystyczna festiwalu i Sławomir Idziak, przewodniczący jury w Konkursie Głównym "Wytyczanie Drogi.

  Rozpoczynają się przygotowania do kolejnego Festiwalu OFF CAMERA. Co zaplanowano na ten rok? Ilu wolontariuszy zgłasza się każdego roku, aby pomóc organizatorom? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki rozmawiał z dyrektorką artystyczną festiwalu Anną Trzebiatowską i wolontariuszem Patrykiem Bukalskim.

  Wspólnie z Anną Trzebiatowską, dyrektor artystyczną festiwalu Off Plus Camera i Krzysztofem Rakiem scenarzystą filmu "Bogowie" odsłoniliśmy gwiazdę Benedicta Cumberbatcha w krakowskiej Alei Gwiazd.

  Dziś ruszył festiwal Off Plus Camera. To duże wydarzenie w świecie filmowym. Dyrektor festiwalu Anna Trzebiatowska przedstawiła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu "instrukcję obsługi festiwalu". Dowiecie się, gdzie można obejrzeć filmy i znaleźć informacje o festiwalu oraz jakie gwiazdy pojawią się w Krakowie. Marcin przeprowadził tę rozmowę w wyjątkowy sposób. Zobaczcie.