Anna Piszczałka

  Anna Piszczałka

  Humus z warzywami i grissini, smażone pieczarki z czosnkiem, rozmarynowe oliwki, roladki z szynki parmeńskiej i rukoli, kremowy kozi ser z granatem i szczypiorkiem oraz czekoladowe cukierki czyli pyszne karnawałowe przekąski przygotowali dziś w kuchni Dzień Dobry TVN: Piotr Kucharski i Anna Piszczałka. Smacznego!

  Na kilka dni przed premierą spektaklu "Upadłe anioły" Kinga Burzyńska spotkała się z Magdaleną Cielecką i Mają Ostaszewska, które grają dwie przyjaciółki poróżnione przez jednego mężczyznę. Spektakl jest wyjątkowy, bowiem kostiumy do niego stworzył sam Tomasz Ossoliński. Jaka jest historia ich przyjaźni? Skąd się znają? Aktorki nigdy nie były tak szczere!

  Czy mężczyzna może zmienić się dla kobiety? Na jakie poświecenia stać naszych gości? Co mężczyźni zrobili dla Katarzyny Dowbor? Co wspólnego ma kobieta z grzybami według Ryszarda Rembiszewskiego? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prezenter telewizyjny Ryszard Rembiszewski, psycholog Piotr Mosak, bramkarz z Radosław Majdan oraz jedyna kobieta w towarzystwie - Katarzyna Dowbor.

  Wielkimi krokami nadchodzi trzecia edycja "Top model". Od wiosny 2013 śledzić będziemy kolejne zamgania uczestniczek. Robert Kantereit nie czeka na nią z wypiekami na twarzy, ale - jak mówi - chętnie rzuci na nią okiem. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Marcina Tyszkę, fotografa i jurora programu „Top Model”, Annę Piszczałkę, finalistkę pierwszej edycji „Top Model” oraz Verę Suprunenko, finalistkę drugiej edycji. Czy "Top model" całkowie zmienił ich życie? Czy ich życie po programie to bajka?

  Anna Piszczałka i Magda Roman w świecie mody, a córka Beyonce na listach przebojów! W studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zdradziła najnowsze informacje ze świata show biznesu.