anna męczyńska

  anna męczyńska

  Problemem Pani Anny, bohaterki kolejnego odcinka cyklu "Ściąga z szafy", jest wysoki wzrost. Stylistka Anna Męczyńska podpowiada, jak powinny ubierać się wysokie kobiety, by wyglądać z elegancko i z klasą, a czego powinny unikać. Zobaczcie stylizacje, które przygotowała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Stylistka Anna Męczyńska podpowiada w Dzień Dobry TVN, jak nosić się w miejskim stylu. Przedstawiała trzy propozycje - dla osób odważnych i nieśmiałych. Co myślicie o tych stylizacjach? Ubierałybyście się tak?

  Bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Aleksandra Łahinowicz, tegoroczna maturzystka. Ola do tej pory ubierała się młodzieżowo. Rozpoczynając nowy etap w życiu, chciałaby również wyglądać bardziej dojrzale i kobieco. Jak dodać stylizacji powagi? Swoimi radami w studiu Dzień Dobry TVN podzieliła się stylistka Anna Męczyńska.

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Małgosia, mama dwójki dzieci i blogerka. Praca nad blogiem tak bardzo pochłonęła Małgorzatę, że straciła kontrolę nad swoją szafą. Stylistka Anna Męczyńska pomogła naszej bohaterce odnaleźć styl na nowo. Jak połączyć dziewczęce ubrania z kobiecą klasyką?

  Bohaterem cyklu "Ściąga z szafy" jest Marcin Sobociński, wschodząca gwiazda disco-polo. Wokalistka ma problem z wykreowaniem wizerunku scenicznego. Jakich rad udzieliła mu Anna Męczyńska? Czy Marcin zastosował się do rad naszej stylistki? Jak czuje się w przygotowanych przez nią stylizacjach? Swoimi modowymi pomysłami w studiu Dzień Dobry TVN podzielili się również koledzy z branży disco-polo. Jak swój wizerunek sceniczny kreują: Paweł Niecik i Paweł Dudek, czyli Czadoman?

  Kolejną bohaterką "Ściągi z Szafy" jest Marta Zalewska-Naser. W jej szafie nie brakuje kolorowych ubrań, jednak Marta nie potrafi ich ze sobą zestawiać. Powiew świeżości do garderoby Marty wniosła Anna Męczyńska. Jaki stylistka miała pomysł na harmider, jaki zastała w szafie naszej bohaterki? Czy Marta zastosowała się do rad Anny?

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Kamila Czarnomska. Jej biurowa praca zobowiązuje ją do oficjalnych stylizacji. Kamila również po pracy chciałaby wyglądać elegancko, ale mniej zobowiązująco. Jakich rad udzieliła jej Anna Męczyńska? Czy przekonała ją do noszenia dżinsów?

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Olga Kiełkowska, która na co dzień pracuje jako stewardessa. Zawód zobowiązuje ją do noszenia munduru. Poza pracą Oldze trudno odnaleźć swój styl. Jakie rady usłyszała od Anny Męczyńskiej? I czy się do nich stosuje?

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Barbara Banasik, mama 8-miesięcznych bliźniaków. Jak sama przyznała, poświęcając się macierzyństwu, zatraciła swój styl. Odnaleźć go, pomogła Basi Anna Męczyńska. Jakie rady nasza bohaterka usłyszała od stylistki? O tym, czy się do nich stosuje opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Justyna Karwot. Praca w aptece wymaga od niej odpowiedniego, schludnego ubioru. Po godzinach Pani Justyna zajmuje się także coachingiem. Nie potrafi jednak ubrać się biznesowo. Jakich rad udzieliła jej nasza stylistka Anna Męczyńska?

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Joanna Malinowska, która, odchodząc z korporacji, zerwała również z biurowym dress codem. Pracując w domu, przestała zwracać uwagę na to, co ma na sobie, gubiąc po drodze kobiecość. Naszej bohaterce postanowiła pomóc Anna Męczyńska. Stylistka podpowiedziała Joannie, co powinno się znaleźć w jej szafie i w czym będzie zawsze dobrze wyglądać.

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Magda Kaczanowicz. 29-latka w ciągu ostatniego roku zrzuciła aż 60 kg. Pomimo nowej szczupłej sylwetki nie potrafi dobrać garderoby. Co jest jej największym problemem? Jak chciałaby wyglądać? I czy Anna Męczyńska pomogła jej odnaleźć swój styl?

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Grażyna Twardziak, która nie kryje się ze swoją słabością do sportowych ubrań. Sukienki nosi tylko na zajęcia taneczne. Dlaczego rezygnuje z nich na co dzień? Drugim problemem naszej bohaterki jest zbyt duża ilość ubrań. Pani Grażyna nie potrafi ich ze sobą zestawiać. Czy Anna Męczyńska pomogła jej uporządkować szafę i przekonała do bardziej kobiecych stylizacji?

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Magda Juszczyk. Coć posiadała w szafie mnóstwo ubrań, nie potrafiła ich ze sobą zestawiać. Pomogła jej Anna Męczyńska. Jakie rady od stylistki usłyszała Pani Magda?

  Kobiety o pełniejszych kształtach wstydzą się swoich krągłości i maskują je workowatymi ubraniami. Tymczasem jest to duży błąd. Gościem Dzień Dobry TVN była stylistka Anna Męczyńska, która powiedziała nam, jak powinny ubierać się puszyste panie. Obok niej na kanapie usiadła Beata Ornat, która zmaga się z podobnym problem. Jaką rewolucję w jej szafie zrobiła nasza ekspertka?

  W kolejnej odsłonie "Ściągi z szafy" Anna Męczyńska pomogła Ani. Jakie perełki znalazła na dnie szafy naszej bohaterki? Czy naszej stylistce udało się skomponować nowe stylizacje ze starych ubrań pani Ani? I na czym polega zasada trzech kolorów? Obie Anie gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Anna Męczyńska w cyklu "Ściąga z szafy" pomaga odnaleźć perełki schowane w szafach naszych bohaterów. W kolejnej odsłonie "ściągi" stylistka pomogła Joannie, młodej mamie, która po urlopie macierzyńskim idzie do nowej pracy. Czy Ani udało się skomponować nowe stylizacje ze starych ubrań? Czy Męczyńska przełamała schematy, jakimi do tej pory posługiwała się Joanna?

  W nowym sezonie Dzień Dobry TVN ruszamy z nowym cyklem. W "ściądze z szafy" stylistka Anna Męczyńska będzie przeprowadzać rewolucję w Waszych szafach. Pierwszą bohaterką jest Amelia Radecka, aktorka. W jej garderobie panuje tzw. artystyczny chaos. Czy stylistce udało się nad nim zapanować i wydobyć z szafy aktorki prawdziwe perełki? I czy Amelii podobają się propozycje Ani Męczyńskiej?