Anna Kalczyńska i Marcin Meller

  Anna Kalczyńska i Marcin Meller

  W środę w Dzień Dobry TVN jedni z najlepszych czołgistów na świecie, czyli Czterej Pancerni i... Marcin Sawicki. Następnie: niech żyje rock&roll, a szczególnie w takim akrobatyczno-tanecznym wykonaniu. Oprócz tego: piękne i duże - wybieramy stroje kąpielowe w rozmiarze XXL, a na koniec chrzanić każdy może - Mikołaj Rey sprawdza różne zastosowania chrzanu. Bądźcie z nami o 8.00!

  W środę w Dzień Dobry TVN gorąca premiera i jeszcze bardziej gorąca Ewa Farna. W programie także: nie na kajaku, ale na lądzie we własnym domu - Aleksander Doba i emocje z trzeciej skończonej przed czasem wyprawy. Oprócz tego: Forest wchodzi w nowe życie i to dosłownie - bohaterski pies, który nauczył się używać tylko dwóch łap. A na koniec: pachnący tymiankiem Mikołaj Rey. Startujemy o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: najbardziej pożądana para ostatnich miesięcy - Warnke i Stramowski o wspólnej pracy. Oprócz tego: metamorfozą zachwyciła Polki - Elżbieta Romanowska, jakiej nie znacie, a także inna twarz Jacka Kawalca. Zobaczycie też Łódź oczami siostry Stevena Spielberga. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszają: Ania Kalczyńska i Marcin Meller.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Kora prywatnie... o tęsknocie za Markiem Jackowskim, o ukochanym miejscu na ziemi i o tym, co wspólnego z alpakami ma Amy Winehouse. Następnie: spędź swój wolny czas z Larą Gessler. U nas ze swoim nowym projektem. W programie także: Ewa Chodakowska - nie będziemy z nią ćwiczyć, ale rozmawiać... na czacie! Bądźcie z nami w piątek od samego rana. Zapraszamy w imieniu Ani Kalczyńskiej i Marcina Mellera.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: śpiewająca mama - Gosia Andrzejewicz po raz pierwszy po urodzeniu synka. Następnie: wielka chwila dla naszych dzieci - jak pomóc przetrwać i samemu przeżyć ich pierwszy samodzielny wyjazd na kolonie? A na koniec: ślub z charakterem - doradzamy pannom młodym, które marzą o sukni ślubnej innej niż biała beza. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  W środę w Dzień Dobry TVN: kim chcieli być w dorosłym życiu: mała Daria, Joasia i Jacek? O marzeniach, które stały się rzeczywistością: Widawska, Jabłczyńska i ksiądz Stryczek. Następnie: pięć w jednym - polski ewenement odzieżowy, czyli ubrania, które zmieniają się wraz z naszymi dziećmi. A na koniec: na kłopoty Wiesiek - co zrobić z zepsutą szufladą? Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.