Angelika Fajcht

    Angelika Fajcht

    Powięzi trzymają nas czasami w dużym spięciu i mogą powodować różne dolegliwości bólowe. Czym są powięzi i jak je rozprężyć - o tym w Dzień Dobry TVN fizjoterapeuta Dawid Natański. Fizjoterapeucie towarzyszył "nasz poglądowy materiał" w osobie Angeliki Fajcht. Zobaczcie, jak wygląda terapia mięśniowo-powięziowa i, kiedy należy ją zastosować.

    W Libanie, podczas konkursu World Next Top Model 2015, polska modelka, Angelika Fajcht zdobyła tytuł "Najlepsze ciało 2015"! Jak wygląda ten konkurs i jakie to uczucie być posiadaczką tego tytułu? Czy konkursy piękności nie uprzedmiotawiają kobiet i jakie obowiązki czekają teraz na naszą laureatkę?

    "Nie mam bogatego ojca, ale miliony na YouTube", "Wolę w Radiu Maryja słuchać o Matce Boskiej", "Nie muszę lizać tyłków, aby czasem zagrać w klubie" - o tym śpiewa w swojej nowej piosence Patty. Posłuchajcie piosenki "Pani Patty"! Szokuje? Dlaczego Patty idzie na wojnę z show-biznesem? Kto obraził się na Patty? Dlaczego rozgłośnie radiowe nie chcą grać piosenek Patty i kto napisał tekst tej piosenki? Zobaczcie, co powiedziała Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman w Dzień Dobry TVN.

    Do tej pory znana była z "Top Model". Dzięki występowi w Dzień Dobry TVN zaistniała jako najsłynniejsza w Polsce gitarzystka. W Internecie nazywają ja wirtuozem gitary. Poszła za ciosem i za naszą namową udała się na lekcję gry na gitarze do Tomasza Luberta.Co wyniosła z pierwszej lekcji?