Aneta Sablik

  Aneta Sablik

  W 2014 r. pochodząca z Bielska-Białej Aneta Sablik zachwyciła niemiecką publiczność i wygrała tamtejszą edycję Idola. Wokalistkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak potoczyła się jej kariera. Jaki ma cel na 2017 r.? Jak zaczęła się jej współpraca z DJ BoBo?

  Na naszej scenie - z piosenką "You Pulled Me To Pieces" - wystąpiła Aneta Sablik, zwyciężczyni niemieckiej wersji programu "Idol". Posłuchajcie tej pięknej piosenki.

  Nie znając niemieckiego wygrała tamtejszą edycję programu „Idol”. Pochodzi z Bielska-Białej. Czy naprawdę, jak wieść niesie, denerwuje się przed każdym swoim występem? Jak wspomina miniony rok? Jak wspomina swój występ w Polsce? W TVN Cafe gościem była Aneta Sablik.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: w domu - ojciec i syn. Na scenie równorzędni partnerzy! Robert Gawliński o tym, jak mu się występuje z własnym dzieckiem? Następnie: w pół roku po wygraniu niemieckiego „Idola” - Aneta Sablik o karierze, która przekroczyła najśmielsze oczekiwania. A na koniec: talent, który chwyta za serce. Co słychać u Bartosza Wilniewicza tancerza, okrzykniętego polskim „Billy Elliotem” . Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Najpierw Robert Lewandowski podbił serca Niemców, a teraz przyszła pora na Anetę Sablik, zwyciężczynię niemieckiego Idola, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Po sukcesie w programie Aneta zdążyła nagrać debiutancką płytę i teledysk do promującego ją singla „The One”. Jak twierdzi wokalistka, jej przygoda z Idolem mogła się skończyć zupełnie inaczej. Dlaczego tak uważa? Czy próbowała swoich sił w polskich programach talent show? Aneta Sablik zaśpiewała również kawałek utworu Michaela Jacksona "Dirty Diana". Jak Wam się podoba jej wykonanie?