Andrzej Gromala

    Andrzej Gromala

    Gromee jest producentem muzycznym, DJ-em oraz autorem tekstów. Tworzy głównie muzykę klubową, reprezentował też nasz kraj podczas Eurowizji. W Dzień Dobry TVN Andrzej Gromala opowiedział o swoim nietypowym hobby.

    Niewidomy Igor Sobierajski dzięki absolutnemu słuchowi muzycznemu potrafi zagrać każdy utwór. Chłopiec prowadzi kanał na jednym z mediów społecznościowych, na którym umieszcza swoje wersje popularnych utworów zagrane na pianinie i keyboardzie. Bardzo dużą popularnością wśród fanów 13-latka cieszy się cover Light Me Up Gromee'ego. Igora i jego rodziców zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak to się stało, że chłopiec zaczął grać na pianinie, kto go skierował do szkoły muzycznej, na jakiej muzyce chciałby się skupić i, czy czuje się już gwiazdą internetu. Na naszej kanapie usiadł też Gromee. Powiedział nam, kto przesłał mu nagranie Igora z coverem jego przeboju? Zobaczcie, jaki niesamowity prezent miał dla Igora.

    Gromee, właściwie Andrzej Gromala to polski DJ i producent muzyczny. Tworzy głównie muzykę klubową. Na scenie Dzień Dobry TVN - wraz z Lukasem Meijerem - wykonał utwór "Light Me Up".