Amy Schumer

  Amy Schumer

  Jak można leczyć takie schorzenie?

  "Tak długo nosiłam w sobie tyle wstydu".

  94. gala rozdania najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie przeszła właśnie do historii. Choć wydarzenie skupione było na kinematografii, kilka razy w czasie jego trwania nawiązano do wojny w Ukrainie. Niestety zabrakło łączenia z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim.

  Oscary 2022 już niebawem. Nieustannie trwają przygotowania do prestiżowej filmowej gali, a na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły wydarzenia. Najnowszą informacją jest ta, że prezydent Ukrainy prawdopodobnie będzie przemawiał podczas ceremonii rozdania nagród. Apeluje o to Amy Schumer.

  Organizatorzy stawiają na kobiety.

  Amy Schumer od lat cierpi na endometriozę. Z tego powodu miała trudności z zajściem w ciążę i odczuwała duże bóle. Teraz jej choroba na tyle się rozwinęła, że gwiazda trafiła do szpitala. W mediach społecznościowych aktorka podzieliła się informacją, że właśnie usunięto jej macicę i wyrostek robaczkowy.

  Amy Schumer to gwiazda, która nie uznaje słowa "tabu". W ostatnim czasie aktorka otwarcie wypowiedziała się na temat życia seksualnego ze swoim mężem, które zmieniło się po urodzenia dziecka. Oboje ustalają teraz plan intymnych zbliżeń.

  Aktorka Amy Schumer znana jest z tego, że nie boi się tematów trudnych i kontrowersyjnych. Ostatnio zagrała w filmie "Jestem taka piękna", który dotyka zagadnień związanych z pewnością siebie. W produkcji partneruje jej Rory Scovel. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska. Czy Amy była kiedykolwiek wyśmiewana z powodu swojej figury? Czy aktorka czuje, że może być wzorem do naśladowania dla młodych dziewczyn, kimś z kim mogą się utożsamiać?