Amy Adams

    Amy Adams

    Pięciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams właśnie zagrała w najnowszym obrazie Toma Forda "Zwierzęta nocy". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska wybrała się na wywiad z aktorką, aby porozmawiać z nią o najnowszej roli i sześcioletniej córeczce Avianie. Czy jest podobna do swojej mamy? "Kiedy ma się wokół siebie kochających ludzi, sukces smakuje lepiej, a porażki są łatwiejsze do zniesienia" - powiedziała aktorka. Czy to znaczy, że u podstaw jej sukcesu leży kochająca rodzina i wspaniali przyjaciele?

    Amy Adams to aktorka wybitna i jedna z gwiazd, która zagrała w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Wcieliła się w nim w postać Lois Lane, ukochanej Supermana. Ze względu na okoliczności ich miłość jest dość trudna. Jaką Amy ma receptę na szczęśliwy związek? I za co szczególnie lubi swoją postać? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Amy Adams to jedna z gwiazd, która zagrała w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Wcieliła się w nim w postać Lois Lane. Z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską rozmawiały o miłości, pracy nad związkiem i supermocach. Wywiad z aktorką zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN.

    Jest jedną z najzdolniejszyych młodych aktorek, ma na swoim koncie cztery nominacje do Oscara, tym razem wcieliła się w postać Lois Lane w najnowszej wersji Supermana! Z Amy Adams rozmawiała Ania Wendzikowska.