Alicja Napiórkowska

  Pani Katarzyna Macheta marzyła o zmianie swojego wizerunku. Dlatego zgłosiła się do "Stylowej Odnowy" Dzień Dobry TVN. Czemu zapragnęła zmiany? Czy ma pomysł na to, jak chciałaby wyglądać? I co zaproponowała jej stylistka Alicja Napiórkowska? Zobacz trzy odsłony Pani Katarzyny: przed metamorfozą, w stylizacji dziennej i stylizacji wieczorowej.

  Po urodzeniu dwojga dzieci Pani Justyna zaczęła nosić luźne, ciemne ubrania, które miały ukryć jej niedoskonałości. Po trzydziestce postanowiła zmienić swój wizerunek. Z pomocą przyszła stylistyka Alicja Napiórkowska i jej "Stylowa Odnowa". Zobaczcie Panią Justynę w radosnych i wygodnych stylizacjach: dziennej i wieczorowej!

  Pani Magdalena Bożek zaczęła swoją przygodę z dresem i luźnymi ubraniami kiedy zaszła w ciążę i urodziła 2 synów. To było 10 lat temu. Najwyższy czas na zmianę! W cyklu Stylowa Odnowa stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała pani Magdzie dwie stylizacje: dzienną i wieczorową. Czy do życia Pani Magdy wrócą sukienki?

  Dla Pani Iwony od niej samej zawsze ważniejsze były dzieci. Dlatego mama 4 pociech nieco się zaniedbała. Ale na zmianę nigdy nie jest za późno! Stylistka Alicja Napiórkowska zajęła się Stylową Odnową pani Iwony Matysiak. Zobaczcie wieczorową i dzienną stylizację, przygotowane przez Alicję.

  Pani Marta Siemiączko zgłosiła się do "Stylowej odnowy", bo jak twierdzi "chce się czuć bardziej kobieco i zmysłowo". Czy w przeszłości ubierała się "z pazurem"? Jaki efekt chciałaby osiągnąć? Czego w sobie nie lubi i co sprawia jej największą trudność przy wybieraniu ubrań? W Dzień Dobry TVN stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała jej dwa zestawy ubrań: stylizację dzienną i wieczorową.

  Pani Justyna Zielińska, która zgłosiła się do "Stylowej odnowy", chciałaby do swojej garderoby wprowadzić "troszeczkę elegancji". Zobaczcie co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska. Jak podoba się Wam nowy styl Pani Justyny?

  Kolejną bohaterką cyklu Stylowej odnowy była pani Ania. Dlaczego postanowiła zmienić swój styl? Na co - według Alicji Napiórkowskiej - powinna zamienić czarne ubranie i ciężkie buty typu wojskowego? Zobaczcie efekt tej metamorfozy.

  Pani Olga Guz ma troje dzieci, w tym dwoje niepełnosprawnych. Oznacza to, że na co dzień cała jej uwaga skierowana jest właśnie na dzieci. Dlatego zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by razem ze stylistką Alicją Napiórkowską przeżyła niesamowity dzień - dzień poświęcony wyłącznie dla niej. Co sądzicie o "Stylowej odnowie" pani Olgi, na którą wszyscy mówią Ola?

  Każdy powinien mieć w szafie kurtkę jeansową. Z czym można ją łączyć? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła stylistka Alicja Napiórkowska.

  "Chciałabym codziennie rano stanąć przed lustrem i uśmiechnąć się, zobaczyć fajną osobę" - powiedziała w Dzień Dobry TVN bohaterka "Stylowej odnowy" pani Kinga Szczykutowicz. Jak przebiegła jej metamorfoza? Spełniła jej oczekiwania? Zobacz, co stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała naszej bohaterce.

  Pani Małgorzata Białek postanowiła odmienić swój styl. Dlatego zwróciła się do Dzień Dobry TVN i stylistki Alicji Napiórkowskiej. Czy spodziewała się takiego efektu? Zobacz Panią Małgorzatę w trzech stylizacjach! Podoba się Wam jej metamorfoza? My jesteśmy pod wrażeniem!

  W tym cyklu, razem z Alicją Napiórkowską, zmieniamy styl Polek. Bohaterką tego odcinka "Stylowej odnowy" jest Marta Kosak, która bardzo lubi nosić jeansy, t-shirty i dresy. Jednak jej bliscy chcieliby, by nosiła także sukienki i eleganckie stroje, by była bardziej kobieca. Zobaczcie, jakie stylizacje przygotowała dla niej stylistka Alicja Napiórkowska i, jak teraz, po metamorfozie, wygląda Pani Marta. Podoba się Wam?

  Kolejną bohaterką cyklu Alicji Napiórkowskiej "Stylowa odnowa" została pani Ewa Tomaszewska-Szczęsna. Dlaczego zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku z pomocą stylistki Dzień Dobry TVN? Czy dzięki zmianie nabierze pewności siebie? Zobaczcie, jaką stylizację wybrała dla siebie Pani Ewa. A co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska? Zobaczcie, jak szara myszka zmienia się w dziewczynę z charakterem!

  Do stylistki Alicji Napiórkowskiej i naszego cyklu "Stylowa odnowa" zgłosiła się Pani Małgorzata, która szuka swojego stylu. Pani Małgosia nie jest w stanie znaleźć dla siebie ubrań, w których podobałaby się sobie. Jakich rad udzieliła jej Alicja Napiórkowska i czy naszej bohaterce spodobały się przygotowane dla niej stylizacje?

  W nowym cyklu Dzień Dobry TVN - Stylowa odnowa Alicja Napiórkowska pomaga Polkom zmienić zawartość ich szaf. Tym razem radziła Dagmarze Kokoszce. Zobaczcie rezultaty tej metamorfozy.

  W nowym sezonie Dzień Dobry TVN przygotowaliśmy kilka nowości. Będziemy też kontynuować cykle, które cieszą się dużym powodzeniem wśród widzów. Wśród nich są: "Metamorfozy stylu", "Odpicowane mieszkanie", "Naturalnie" i "Eko". O cyklach rozmawialiśmy z ich prowadzącymi. Co dla widzów przygotują: Michał Piróg, Agnieszka Cegielska, Ewa Mierzejewska, Alicja Napiórkowska i Daria Ładocha?

  "Wiadomo wszem i wobec, że Olivier Janiak ubiera się pięknie, bo jest piękny" - takie zdanie na temat stylu Oliviera Janiaka ma Dorota Wellman. Zdaniem Marcina Prokopa - byłby piękny nawet, gdyby się nie ubierał. Stylowi i garderobie znanego prezentera i dziennikarza przyjrzała się z bliska stylistka Alicja Napiórkowska. Czym dla niego jest moda i, co to jest "gniazdo orła"? Czy Olivier radzi się żony w kwestii stylu? Czy Olivier Janiak poprawia sobie nastrój strojem? I dlaczego uważa, że lepiej mieć mniej rzeczy, ale za to dobrej jakości?

  Stylistka Alicja Napiórkowska sprawdziła, co kryje szafa modelki Karoliny Gilon. W tym celu odwiedziła ją w jej nowym mieszkaniu, do którego modelka przeprowadziła się niedawno. Jakie ubrania lubi Karolina Gilon? Co zakłada na wielkie wyjścia, a co na co dzień? Czego w jej garderobie nie znalazła nasza stylistka?

  Jedną z ikon stylu według Alicji Napiórkowskiej jest Piotr Stramowski. Aktor powiedział jej, z kim lubi rozmawiać o modzie, jaką rolę odgrywają w jego życiu kapelusze i dlaczego walczy z butami.

  Co Honorata Skarbek skrywa w czeluściach swojej szafy? Na pewno dużo butów i okularów przeciwsłonecznych. Skąd ta miłość? Co robią tam przaśne białe kozaczki? Garderobie piosenkarki przyjrzała się stylistka Dzień Dobry TVN Alicja Napiórkowska.

  "Ja bardzo lubię prostotę z twistem" - powiedział Łukasz Jemioł stylistce Alicji Napiórkowskiej. Czemu nie lubi "zestawików"? Jak narodziła się w nim miłość do mody? Co przywiózł z podróży do Bangkoku? I czy naprawdę potrzebuje tych wszystkich butów? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Ikony Stylu Alicji Napiórkowskiej".

  Robert Kupisz to jeden z najbardziej znanych polskich projektantów mody. Dlaczego nie dba o swoje rzeczy? Dlaczego inspirują go dresiarze? Co znajduje się w jego szafie? Ile ma garniturów? Z Robertem rozmawiała stylistka Alicja Napiórkowska.

  Ramoneski i porwane jeansy - to styl Ekskluzywnego Menela. Co jeszcze stylistka Alicja Napiórkowska znalazła w jego szafie? Jak jego styl zmieniał się na przestrzeni lat? Czy Kamil Pawelski zawsze będzie stylowym menelem?

  Garderoba Omeny Mensah dzieli się na dwie sekcje: biznes i fashion. Co znajduje się w każdej z nich? CO jest jej modowym konikiem i dlaczego bielizna musi być zawsze w komplecie? Czy ma garderobiane marzenie? Do szafy gwiazdy zajrzała stylistka Alicja Napiórkowska.

  Michał Szpak to utalentowany i charyzmatyczny wokalista, którego stylizacje nie mogą pozostać niezauważone. Czym dla niego jest moda i czego nie zdejmuje nawet do snu? Czy sam przygotowuje swoje stylizacja? Jak wygląda świat, gdy się parzy na niego przez różowe okulary? I czy często kupuje rzeczy w lumpeksach? Z Michałałem Szpakiem spotkała się stylistka Alicja Napiórkowska.

  W cyklu Ikony Stylu Alicji Napiórkowskiej - Sławek Uniatowski. Co ciekawego stylistka znalazła w jego szafie? Kim się inspiruje przy wyborze ubioru? I skąd te wszystkie okulary?

  Stylistka Alicja Napiórkowska zajrzała do garderoby Filipa Bobka. Kiedy aktor, którego stylizacje zawsze przyciągają wzrok na czerwonym dywanie, zaczął zwracać uwagę na ubiór? Skąd czerpie inspirację? I jakie są jego modowe pragnienia na wiosnę? "Za mało odważny" - tak Filip Bobek określa swój styl w trzech słowach. Zgadzacie się?

  Alicja Napiórkowska wybrała się na "modową wyprawę" do garderoby Margaret. Zobaczcie jakie ciekawostki stylistka znalazła w szafie piosenkarki.

  Alicja Napiórkowska sprawdziła, co kryje się w szafie Michała Piróga. Co oznacza dla niego strój i czy lubi się nim bawić? Dlaczego znajomi określają jego stylizacje kac-stylem? W Dzień Dobry TVN cała prawda o zawartości trzech szaf choreografa.

  Alicja Napiórkowska przedstawiła dziś swoje propozycje stylizacji dla osób wybierających się na rozmowę kwalifikacyjną. Oto trzy propozycje dostosowane do różnych firm i rodzajów pracy: 1) Praca biurowa na stanowisku w korporacji - klasyka 2) Praca kreatywna na stanowisku w agencjach, fundacjach - elegancki casual oraz 3) Praca w usługach sieciowych, jak np. kawiarnia/sklep - minimalizm. Co o nich myślicie?