Alexi Lubomirski

  Alexi Lubomirski

  O Alexim Lubomirskim zrobiło się głośno w grudniu zeszłego roku, gdy książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoje zaręczyny. To właśnie wtedy opublikowano oficjalne zdjęcia z ich sesji narzeczeńskiej, którą zrealizował Alexi. Kim jest fotograf, który skradł serca nie tylko młodej pary, ale i ich wielbicieli z całego świata?

  Na rozmowę z Alexim Lubomirskim - oficjalnym fotografem ślubnym księcia Harry’ego i Meghan Markle, musieliśmy uzyskać zgodę Pałacu Królewskiego! W Rozmowie z Kingą Rusin zdradził m.in.: jak to się stało, że to właśnie on został wybrany przez książęcą parę, jak zmieniło to jego życie i jak pracowało mu się z Księciem Harry'm i Meghan.

  Z aktorem Cezarym Pazurą, który napisał swoją autobiografię, spotkała się dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Jak jego przyjaciele z branży zareagowali na tę książkę i informacje o nich, które zamieścił w książce? Co zmieniłby w swoim życiu, gdyby mógł? Jakich ról nie przyjąłby Pazura?

  Alexi Lubomirski, rozchwytywany fotograf, jest również utalentowanym pisarzem! Jego książka, którą napisał jako prezent na pierwsze urodziny swojego syna, "Rady dla młodego dżentelmena" ukazała się już w siedmiu wersjach językowych, ostatnio także po polsku. Kinga Rusin spytała "księcia fotografii" jak, w natłoku zajęć, znajduje czas na promocję książki i czy czyta ją swojemu pierworodnemu!

  Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Z prawdziwym księciem fotografii, Alexim Lubomirskim, spotkała się, w jego nowojorskiej pracowni, Kinga Rusin. Jak Alexi zamierza uczcić datę swojego ślubu i czy porzuci fotografię na rzecz poezji?

  Jak, dobrze, wychować dzieci opowiedział nam Alexi Lubomirski, jeden z najbardziej cenionych fotografów na świecie, autor książki "Rady dla młodego księcia", w której spisał porady dla swoich synów. Jak starają się wpoić swoim dzieciom zasady dobrego wychowania, opowiedzieli nam także Bartek Kasprzykowski i Rafał Rutkowski. Co ich zdaniem jest najistotniejsze w procesie wychowawczym?