aktywny poniedziałek

  aktywny poniedziałek

  Dziś w studiu Dzień Dobry TVN pojawił się "gimnastyczny harem" Tomasza Choińskiego, żeby aktywnie rozpocząć tydzień. Czy trener dał im wycisk? Sami zobaczcie!

  W kolejnym odcinku cyklu "Aktywny poniedziałek" Tomek Choiński postanowił sprawdzić kondycję policjantów. Przygotował dla nich trening wytrzymałościowy i siłowy. Jak myślicie, dali radę? ;)

  Trener Tomek Choiński ma dla Was niespodziankę. Spośród zdjęć, które do nas prześlecie, Tomek wybierze kilka, których autorzy wystąpią z nim podczas wspólnego treningu na żywo w programie Dzień Dobry TVN. Nie zwlekajcie przesyłajcie do nas zdjęcia ze swoich treningów na poniższy adres! Czekamy! Pokażcie nam, jak trenujecie! :-)

  Obiecaliśmy, że po zdobyciu 500 polubień pod zdjęciem na naszym facebookowym profilu, postaramy się namówić Tomka na nieco bardziej odważne zdjęcie ... Dotrzymaliśmy słowa!

  Trener Tomek Choiński odwiedził żołnierzy z 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, by sprawdzić, jak dbają o swoją kondycję fizyczną. Czy ćwiczą codziennie? Jak wyglądają ich treningi? Zobaczcie, jaki trening zaproponował im Tomek i, co działo się w bazie! Zapraszamy na pierwszy w tym sezonie odcinek cyklu "Aktywny poniedziałek". :-)

  Jak to mówią, wszystko co dobre, szybko się kończy. To już ostatni "Aktywny poniedziałek" w tym sezonie z trenerem Tomkiem Choińskim. Z tej okazji Tomek dał nam porządny wycisk! :) Pojawiły się ćwiczenia wzmacniające, jak i budujące kondycję. Spróbujecie w domu?

  W kolejnym odcinku cyklu "Aktywny poniedziałek" Tomek Choiński odwiedził krawcowe. Panie mają na co dzień pracę siedzącą. Czy Tomkowi udało się zachęcić krawcowe do ćwiczeń? Jak trener poradził sobie z maszyną do szycia? ;)

  Kolejny aktywny poniedziałek trener Tomek Choiński spędził na wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Jak z treningiem poradziły sobie studentki? Zobaczcie, skąd w nich tyle energii!