Agnieszka Jatrzębska

  Agnieszka Jatrzębska

  Marcin Tyszka ostatnio zamienił aparat fotograficzny na łopatę ;-) Skończył 40 lat i postanowił sobie sprawić prezent w postaci... domu. Agnieszce Jastrzębskiej zdradził, że ma bardzo zaradnego kierownika budowy, który od czasu do czasy bywa też jego ogrodnikiem. Jak będzie wyglądało jego nowe mieszkanie? Zobaczcie!

  Marta Wierzbicka wzięła udział w kolejnej edycji programu Azja Express. Kogo zabrała ze sobą i dlaczego ten wybór wszystkich zaskoczył? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mistrzyni fitnessu, Katarzyna Dziurska, właśnie wróciła z Anglii z nowym tytułem. Jakie są jej dalsze zawodowe plany? Z jakimi komentarzami na temat swojego ciała spotyka się w Internecie i czy różnią się od tych z siłowni? Wpędza mężczyzn w kompleksy? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sztuka na talerzu, czy sztuka dla ducha? Jedna z restauracji Mateusza Gesslera stała się również galerią sztuki. Kuratorem został Olivier Janiak. Skąd pomysł na takie przedsięwzięcie? Z kucharzem, organizatorem i gośćmi (Andrzej Wrona i Alan Andersz) rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała "Agenta" Huberta Urbańskiego o ewentualny udział w "Azja Express". Dlaczego w egzotyczną podróż zabrałby właśnie mamę?

  Kto uwielbia truskawki, a kto makaron z cukrem i śmietaną? Podczas V Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, jakie były ich ulubione dania w dzieciństwie. Co lubił jeść Krzysztof Skórzyński, a co Odeta Moro? Czy Piotr Kędzierski potrafi gotować? Co podczas pierwszych zawodów gotowała Marta Kuligowska?

  Osi Ugonoh jest zwyciężczynią 4. edycji "Top Model". Po zakończeniu programu modelka niechętnie rozmawiała z dziennikarzami. Dlaczego? Czy wywiady ją peszyły? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Okazuje się, że Ewa Farna przyjaźni się z Sarsą. Gdzie dziewczyny się poznały? Czy się wspierają i, czy mają zamiar razem współpracować? Z Ewą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Haliną Mlynkovą o szpilkach. Czy Mlynkova lubi chodzić w butach na wysokich obcasach? A w jakich butach lubi chodzić prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Klaczyńska?

  Jak Ida Nowakowska wspomina swoje dzieciństwo? O to zapytała ją dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Czy rodzice wspierali ją w realizacji marzeń? Czy zawsze chciała być tancerką?

  Podczas pobytu Dominiki Tajner w RPA Michał Wiśniewski usychał z tęsknoty. Czy to duże zaskoczenie dla niej? Czy Michał zawsze był o nią zazdrosny? Z Dominiką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś Jarosław Kuźniar debiutuje w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN. Dorota Wellman na przywitanie sprezentowała dziennikarzowi kapcie, ale też dała kilka cennych rad. Jakie wskazówki dla Kuźniara mają jego redakcyjni koledzy i koleżanki?

  Jakiś czas temu Ewa Minge pokazała kolekcję haute couture w Paryżu. Wydarzenie to zainspirowało Ewę do założenia fundacji "Black Butterflies". Jaka jest jej idea? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która odwiedziła projektantkę podczas sesji zdjęciowej.

  Z początkiem września startują nowe ramówki telewizyjne. Co nowego przygotowało dla widzów TVN Style? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska, która porozmawiała na ten temat z gwiazdami stacji, między innymi z Anną Nowak, Izabelą Janachowską i Marcinem Prokopem. Tak! Z prowadzącym Dzień Dobry TVN spotkamy się również i w TVN Style ;)

  Na chwilę przed wczorajszym meczem, Agnieszka Jastrzębska wypytała dziennikarza o życie rodzinne. Andrzej Sołtysik niecały miesiąc temu został dumnym ojcem chłopca. Jak czuje się w nowej roli?

  Wielki Mecz już dziś. O formę i nastroje piłkarzy Agnieszka Jastrzębska zapytała kapitanów obu reprezentacji. W jaki sposób Grzegorz Kajdanowcz i Piotr Kraśko zagrzewają kolegów z drużyny do walki?

  Program "Kto poślubi mojego syna?" wraca we wrześniu na antenę TVN. Poprowadzi go Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka na planie drugiej edycji porozmawiała z parą uczestników. Czego mama i syn dowiedzieli się o sobie w czasie realizacji programu. Dlaczego zdecydowali się na udział w show? Jak Darek (Di Dżej Mietek) odnajduje się w sytuacji, gdy o jego względy zabiega aż 10 kobiet?

  Przeszedł kompleksowe badania i nawet wykupił polisę ubezpieczniową na życie. Rafał Maślak zrobił to tuż przed skokiem z najwyższego budynku w Dubaju. Zobaczcie skok Rafała Maślaka z wysokości 415 metrów!!! Po co to zrobił i co w ten spsób chciał udowodnić? Czy skoczyłby jeszcze raz? Czy to prawda, że Agnieszka Jastrzębska i Rafał Maślak mają się ku sobie? :)

  Małgorzata Rozenek rzadko bywa na wieczornych bankietach, zwłaszcza pokazach mody. Robi wyjątek jedynie dla duetu Paprocki&Brzozowski. Dlaczego? Za co Rozenek ich ceni? Małgosia na pokazie pojawiła się razem ze swoim partnerem - Radosławem Majdanem. Jakie para ma plany na najbliższe tygodnie? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pojawiły się plotki, że Daria Widawska spodziewa się drugiego dziecka. Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy aktorka potwierdziła doniesienia kolorowej prasy i za kilka miesięcy urodzi swoje drugie dziecko? Czy denerwują ją tego typu informacje pojawiające się w prasie i internecie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z projektantem chwilę po jego ostatnim pokazie. Czy jest z niego zadowolony? Dawid po intensywnych przygotowaniach planuje teraz długi wypoczynek. Kogo zabiera na egzotyczne wakacje i gdzie?

  Kilka dni temu Hubert Urbański pojawił się na salonach z Joanną Majstrak. Fakt ten wywołał w mediach niemałe zamieszanie. Czyżby nowa para w polskim show-biznesie? Kim dla dziennikarza jest blondwłosa aktorka? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić to u samego źródła. Czy Hubert spodziewał się aż takiego zamieszania wokół jego osoby? I dlaczego na kolejnym bankiecie pojawił się już sam?

  Magazyn Forbes opublikował ranking najbardziej dochodowych modelek świata. Anja Rubik przegoniła w nim m.in. rozchwytywaną brytyjską gwiazdę modelingu Carę Delevingne. Czy polska modelka czuje satysfakcję i wyróżnienie? Które wydarzenie było dla niej ważniejsze, bardziej prestiżowe i dlaczego? Z Anją rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska nie byłaby sobą, gdyby nie zapytała Anny Guzik o jej rewelacyjną figurę. Aktorka jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Co ją do tego skłoniło? Jaki jest jej sekret? Dieta cud czy intensywne treningi na siłowni? Trudniejsze było dla Anny chudnięcie czy utrzymanie formy?

  Ewa Chodakowska wydała kolejną książkę. Kiedy trenerka ma czas na ich pisanie? Kto jej w tym pomaga? Partnerem Ewy, także biznesowym, jest jej mąż Lefteris Kavoukis. Dzięki temu spędzają cały czas razem. Jak im się współpracuje? Czy pojawiają sie konflikty? Kto jest w tym związku bardziej impulsywny, a kto jako pierwszy wyciąga rękę na zgodę? Trenerkę o jej relację z mężem zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  - Nie ma nic za darmo. Trzeba ćwiczyć - zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej żona bramkarza Artura Boruca. Jak Sara Boruc dba o sylwetkę? Czy robi codziennie brzuszki? Jaki plan treningowy Artur przygotowuje dla swojej żony? Czy jest pobłażliwym trenerem?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała jurora You Can Dance Michała Piróga o to, co się zmieniło przez te osiem lat, czyli od początku trwania programu. Komu ubyło? Komu przybyło i czego? Czy teraz, po chwilowej przerwie, jurorzy za sobą zatęsknili? Czy zmienili swój system oceniania? Są łagodniejsi dla uczestników czy bardziej surowi? I czym można wzruszyć Kingę Rusin?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN trzy tygodnie temu została mamą. Jak się czuje? Czy łatwo jej było zostawić malutką Zuzię pod opieką partnera i wyjść z domu? Kiedy Kinga planuje powrót do pracy? O tym, gdzie będziemy mogli ją zobaczyć zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej.

  Na premierę TVN Meteo Active i TVN Fabuła gwiazda przyszła z młodym przystojniakiem. Kim jest tajemniczy William? Dlaczego Patricia Kazadi zaprosiła go na czerwony dywan? Jak zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, z chłopakiem połączyła ją miłość do muzyki. Czy może coś jeszcze?

  Dziś wieczorem podczas łódzkiego tygodnia mody swoją kolekcję zaprezentuje JACOB, zwycięzca pierwszej edycji programu Project Runway. Czy projektant denerwuje się występem? Jak wspomina London Fashion Week, gdzie po raz pierwszy pokazał autorską kolekcję? Jaki był późniejszy odzew? W jakich magazynach ukazały się publikacje na temat jego pokazu? Co Kuba Bartnik proponuje na sezon jesień-zima? Czym ma zamiar zaskoczyć łódzką publiczność zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN - Agnieszce Jastrzębskiej.