Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  "Ja uwielbiam ją, ona tu jest i siedzi ze mną" - Radek Liszewski, lider zespołu "Weekend", do studia Dzień Dobry TVN przybył w towarzystwie swojej żony Doroty. Są razem ponad 20 lat. Dlaczego Dorota Liszewska woli pozostać z tyłu? Czy to ona pociąga za sznurki? Czy Radek "gwiazdorzy"? Czy żona towarzyszy mu w trasie koncertowej i, czy jest zazdrosna? Czy prawdą jest, że się "dorobił" na koncertach? Czy ma helikopter, lądowisko, prywatne jezioro o pięć samochodów? Skomentował także wypadek na torze wyścigowym.

  Anita Lipnicka wspomina także byłego menadżera. Anna Czartoryska szczerze o Piotrze Adamczyku. Czy życzy mu szczęścia z nową partnerką? O tym - dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Michała Żebrowskiego, Małgorzatę Sochę, Piotra Fronczewskiego, Piotra Gąsowskiego, Krzysztofa Kowalewskiego, o to, czy mężczyźni się z sobą dogadują? Co ich dzieli, a co łączy?

  Omenaa Mensah i niezwykła sesja zdjęciowa w cyrku. Były kozy, foki, wielbłądy i słonie. Izabela Janachowska o swoim ślubie, Michał Żebrowski po raz drugi został ojcem oraz wiemy, kto zasiądzie w jury "Project Runway". O tym wszystkim, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, tropicielka najświeższych newsów ze świata show-biznesu Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na targach książki. Spotkała tam Ewę Kasprzyk, Roberta Lewandowskiego oraz Marcina Prokopa i Szymona Hołownię. Panowie napisali wspólnie nowa książkę. Opowiedzieli nam o tej publikacji.

  Na uroczystej kolacji z okazji 30-lecia marki Apart, Agnieszka Jastrzębska spotkała się z obecnymi na tym, "perłowym jubileuszu" gwiazdami!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie najnowszej kolekcji Joanny Klimas. Debiut projektantki zaliczany jest do tych z rodzaju "późnych". Co o dojrzałych debiutach sądzą: Edyta Herbuś, Agnieszka Szulim, Zofia Ślotała, Natalia Klimas, Beata Ścibakówna i sama Joanna Klimas?

  Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich. Kilka dni temu urodził się syn Ryszarda Kalisza. Zobaczcie, jak dumny ojciec ogłosil narodziny Ignacego. Ile kilogramów waży chłopiec? Czy jest podobny do taty? Kto jest mamą dziecka?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na planie sesji zdjęciowej do dwutygodnika "Gala" z udziałem Jana Meli i Macieja Musiała, bohaterów filmu "Mój Biegun". Jak to jest spotkać swoje alter ego?

  Otylia Jędrzejczak błyszczy jak nigdy dotąd! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska towarzyszyła pływaczce podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. Muzą była oczywiście Otylia prawie tylko w biżuterii. Ile pływaczka ma kostiumów kąpielowych?

  Lada dzień ukaże się nowy album Edyty Bartosiewicz. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z Edytą. Czy artystka ma tremę przed premierą?

  O to Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in.: Tamarę Arciuch, Zofię Ślotałę, Katarzynę Zielińską. Jak Agnieszka Cegielska robi swoją słynną kreskę na powiece? Komu Maria Niklińska robi makijaż przed imprezą? Czy Marcin Prokop też robi sobie makijaż? :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o ślubie Ewy Chodakowskiej. Ze szczegółami! Gdzie trenerka fitness brała ślub? W jakim kościele? Kto był zaproszony?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na promocji nowej książki Ewy Kasprzyk - "Miłość". Czy aktorka wyjechała do Toskanii tylko po to, by napisać tę książkę? Dlaczego jestw niej bardziej rozebrana niż ubrana? Czy książka jest książką autobiograficzną, czy raczej to spis lapidariów i fotografii?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się Małgorztą Rozenek podczas... sesji zdjęciowej. Czy Rozenek lubi brać udział w sesjach? Czy przyzwyczaiła się do swojej popularności i tego, że media nieustannie interesują się jej życiem? Komu Rozenek poświęca każdą wolną chwilę?

  Na Zamku Królewskim w Warszawie, Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z gwiazdami o męskiej elegancji, teatrze i gorrrących romansach!

  Zanim został w latach 70. jednym z najpopularniejszych włoskich piosenkarzy pracował jako barman. Z zawodu jest hydraulikiem. Giampiero Anelli, znany jako Drupi, wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Drupi zaśpiewał w Dzień Dobry TVN swój przebój "Vado Via" z 1973, który otworzył mu drzwi do kariery.

  Do Polski przyjechała z pieskiem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Anję Rubik od kogo dostała zwierzaka? Jak piesek na ma imię? Czy to kundelek, czy pies rasowy?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Ewę Chodakowską o hejterów, Annę Lewandowską o Ewę Chodakowską, mamę Marcina Tyszki o nowy program syna, a Maję Sablewską o jej sposoby na życie.

  Ewa Chodakowska pokazuje obrączkę, Teresa Rosati wprowadza swoją wnuczkę na salony, gwiazdy brylują na pokazie mody La Mania, a Kate Rozz opowiada o wymarzonej sukni ślubnej. Czy po to, by założyć jedną z nich byłaby skłonna po raz trzeci wziąć ślub?

  Grupa Harlem świętuje jubileusz XX-lecia działalności oraz promuje swój nowy, szósty album „Przebudzenie”. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Oddychaj". Teledysk do piosenki został zrealizowany przez studentów z łódzkiej filmówki.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na czwartym, charytatywnym balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". To najważniejsze wydarzenie towarzyskie sezonu. Zlicytowano tam między innymi manuskrypt wiersza Wisławy Szymborskiej oraz rzeźbę Magdaleny Abakanowicz.

  Tomek Jacyków będzie ubierał kobiety, Ania Lewandowska pojawiła się na pokazie mody. Czy jako modelka? O tym - dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Tomek, ubrane przez siebie kobiety, będzie także krytykował?

  Tym razem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska w niezwykłym, jak dla niej, otoczeniu - na boisku sportowym. Czy po to, by uprawiać sport? Zobaczcie do czego Anna Stachurska-Lewandowska, polska mistrzyni karate, namawia kobiety? Czy Robert Lewandowski wspiera ją w jej pasji? Czy lajkuje jej posty?

  Olivierowi Janiakowi urodził się trzeci syn, a Paweł Małaszyński został kontuzjowany. Co założyły na siebie gwiazdy, które przyszły w niedzielę na stadion Legii, by zobaczyć Wielki Mecz - politycy kontra gwiazdy TVN? W tajniki show-biznesu wprowadza nas Agnieszka Jastrzębska.

  Na naszej scenie: Norbi i Kamila Ignatowicz w swoim najnowszym utworze "Spróbujmy". Jak Wam się podoba nowy styl Norbiego?

  Joanna Krupa tuż przed swoim ślubem. Czy już udzieliła się jej przedślubna gorączka? Czy po finale Top Model od razu wraca do Stanów? Czy Roman już na za sobą wieczór kawalerski? Czy Joasia poleci do Las Vegas?