Agnieszka Jas

    Agnieszka Jas

    Choć aktor pracuje dla obu stacji to zdecydował, że w Wielkim Meczu zagra w reprezentacji TVN. dlaczego podjął taką decyzję? Czy drużyna TVP próbowała go przekupić na swoją stronę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Dla rozluźnienia atmosfery przed meczem, koledzy z drużyny TVN robili sobie psikusy. Marcinowi Mellerowi podmienili np. korki! Dziennikarz był zmuszony wystąpić w butach o rozmiar mniejszych. Na szczęście nie musiał w nich biegać, bo jak sam zaznaczył, w reprezentacji TVN należał do "grupy dekoracyjnej" ;)

    Podobno wokalistka Iwona Węgrowska zamieściła wpis na jednym z portali społecznościowych, w którym oskarżyła swoją rywalkę Gosię Andrzejewicz o to, że ta skopiowała od niej pomysł na promocję w mediach. Obie celebrytki zaszły w ciążę niemal w tym samym czasie. Ile w tym prawdy? Czy spór między celebrytkami zakończy sie w sądzie? Prawdy próbowała dowieść dzienniakra Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Ile tak naprawdę zarabiają blogerki modowe? Na czym konkretnie polega ich praca? Dlaczego firmy są w stanie płacić bardzo wysokie sumy za pokazanie na ich stronie swojego produktu? Co o ostatniej zarobkowej aferze sądzi jedna z najpopularniejszych polskich blogerek - Jessica Mercedes? I dlaczego Jessica porównuje prowadzenie bloga do profesjonalnego magazynu modowego, zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.