agnieszka glińska

    agnieszka glińska

    Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to niezwykłe wydarzenie podczas którego spotykają się różne pokolenia artystów. To również miejsce gdzie widz może dotknąć świata związanego z filmem i sztuką. Co organizatorzy przygotowali na tegoroczną edycję? Jak rozmowa z autorem filmu może wpłynąć na odbiór jego dzieła? O tym w Dzień Dobry Wakacje Grażyna Torbicka, Agnieszka Glińska, Andrzej Seweryn i Jakub Czekaj.

    Musical #WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Jeden z wątków, który się w nim pojawia dotyczy związku głównej bohaterki z młodszym mężczyzną. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: reżyserkę filmu Agnieszkę Glińską i wokalistkę jazzową Urszulę Dudziak, aby zapytać, czy według nich taki związek ma szansę przetrwać i czy warto się w niego w ogóle angażować.

    W lutym na ekrany kin wejdzie film "Wszystko Gra" w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Bazą filmu są kultowe piosenki z lat 70. i 80. XX w., ale w nowoczesnych aranżacjach. Film jest zapowiadany jako musical nowej generacji. Dlaczego?