Agent-Gwiazdy

  Agent-Gwiazdy

  Mimo, że wakacje już się skończyły, pogoda jest jeszcze iście letnia. Z tej okazji Tomasz Zubilewicz wybrał się do Jastarni, gdzie podziwiał umiejętności naszych windsurferów. Tomasz spotkał się również z wielokrotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Wiktorem Borsukiem. Czy w tej dyscyplinie liczy się talent czy ciężka praca?

  Pomimo tego, że na planie programu pojawiały się pewne niesnaski, to po zakończeniu zdjęć uczestnicy wciąż utrzymują ze sobą kontakt i po prostu bardzo się lubią. Dziś wielki finał. Kto jest agentem, a kto zwycięzcą programu? Z Iloną Ostrowską, Michałem Mikołajczakiem i Karoliną Ferenstein-Kraśko, którzy dotarli do finału rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Karolina Ferenstein-Kraśko dzieciństwo spędziła na Mazurach, w Gałkowie. Teraz też spędza tam dużo czasu. Co - według niej - jest wyjątkowego w tym miejscu? Skąd w jej rodzinie wzięło się zamiłowanie do koni i jeździectwa? Żałuje udziału w programie Agent-Gwiazdy? Żonę Piotra Kraśki odwiedził reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Karolina pokazali mu okolice Gałkowa i miejsce, w którym lubi kontemplować.

  Jak to się stało, że Ilona Ostrowska zdecydowała się na udział w programie Agent-Gwiazdy? Jak jej się tam podobało? Czy aktorowi łatwiej jest "oszukiwać" innych w tego typu programach? Kiedy zobaczymy ją na dużym ekranie, a kiedy w teatrze? Czy zamierza zaangażować się w zbliżającą się kampanię samorządową?

  Tomasz Ciachorowski to uczestnik trzeciej edycji "Agent-Gwiazdy". Aktor w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznał, że nie wstydzi się swoich łez, które wylał na planie programu. Co w czasie realizacji zdjęć było dla Tomka najtrudniejsze? Z kim się zaprzyjaźnił? I czy był dobrym graczem?

  Z programem "Agent - Gwiazdy 3" pożegnał się Beniamin Andrzejewski. Co poszło nie tak? Dlaczego musiał rozstać się z programem? Zapytaliśmy go o to w studiu Dzień Dobry TVN. - Czuję niesmak - mówił w porannym programie. - Chciałem udawać Agenta, to mogłem irytować - dodał. Co Andrzejewski zarzuca innym uczestnikom? Czy żałuje udziału w tym programie? I kto go wspierał na planie?

  Odeta Moro to Agentka drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Dziennikarka wie, jak funkcjonuje mechanizm całego formatu. Czy dzięki temu, łatwiej jej wytypować, kto może być Agentem trzeciej edycji Agenta? I co jest najtrudniejsze w czasie realizacji zdjęć? Z Odetą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ilona Ostrowska jest jednym z uczestników 3. sezonu programu Agent-Gwiazdy. Czy podczas jego nagrywania wykorzystywała swoje zdolności aktorskiej? Dlaczego po programie dziwnie zachowywała się w domu? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Peja jest jednym z uczestników programu "Agent-Gwiazdy". Podobno przez udział w programie, środowisko raperskie się od niego odwróciło. Jaka jest prawda? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Odetę Moro i Huberta Urbańskiego - Agentów pierwszej i drugiej edycji programu. Jak to jest być agentem? Co było dla niej najtrudniejsze w graniu roli Agenta? Jak się gasi podejrzenie innych uczestników?

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników programu Agent - Gwiazdy Jana Kuronia i Macieja Myszkowskiego. Zobaczcie, co dla nas przygotowali.

  Jednym z uczestników 3. edycji programu "Agent- Gwiazdy" jest Maciej Myszkowski. Architekt przez wiele lat stronił od mediów. Dlaczego zdecydował się na udział w programie? Czy nie boi się utraty prywatności? I czy wróci do modelingu? Z Maciejem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już niedługo na antenie TVN zobaczymy 3. edycję programu "Agent - Gwiazdy". Reporterka Dzień Dobry TVN przepytała uczestników Agenta o emocje, jakie towarzyszyły im podczas programu. Co było dla nich najtrudniejsze? Czy przyjaźń na planie była możliwa?

  Już 21 lutego na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się w Azji. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy troje uczestników: Karolinę Ferenstein-Kraśko, Ilonę Ostrowską i Tomasza Ciachorowskiego. Czy po zakończeniu zdjęć kontynuują znajomości z programu? Czy na planie ulegali emocjom? Co podczas realizacji programu było dla nich najtrudniejsze?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Victora Borsuka, rekordzistę świata w kitesurfingu. Kilka miesięcy temu sportowiec pobił rekord świata wzbijając się latawcem na 68 metrów nad ziemią za samochodem. Co daje mu ta dyscyplina? Czy podczas zawodów towarzyszy mu jeszcze strach? Victor wystąpi też w najnowszej edycji "Agent - Gwiazdy". Jak wspomina swój udział w programie?

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy nową edycję programu "Agent - Gwiazdy". Jednym z uczestników jest aktor Tomasz Ciachorowski. Jak wspomina udział w programie? Jak układały mu się relacje z innymi uczestnikami? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wszystko już jasne! Agentem w programie "Agent - Gwiazdy 2" okazała się być Odeta Moro. Jak wspomina swoją przygodę w programie? Kiedy Daria Ładocha zorientowała się, że Odeta jest agentem? Odetę Moro i Darię Ładochę gościliśmy na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN.

  "Byłem jeden leszcz między dwoma piraniami" - powiedział o finale Agenta - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN Jarosław Kret. Czy jest agentem? A może to Odeta Moro albo Daria Ładocha? Jakie taktyki doprowadziły ich aż do końca programu? Co powoduje, że ludzie na nich stawiają? Dziś wieczorem finałowy odcinek Agenta - Gwiazdy, a w nim: Jarosław Kret, Odeta Moro i Daria Ładocha.

  Piotrowi Kędzierskiemu udało się drugi raz odpaść z Agenta Gwiazdy. Alan Andersz dokonał tego tylko raz. Jak koledzy z pokoju wspominają wspólną przygodę w Argentynie? Kory z nich chrapie? I kto jest agentem? W Dzień Dobry TVN powiedzieli o przygodzie swojego życia.

  Temat konfliktu między Tomaszem Niecikiem a Alanem Anderszem w drugiej edycji Agenta - Gwiazdy jest ciągle aktualny. Czy piosenkarz disco polo faktycznie pobił aktora? Za co Andersz tak bardzo nie lubi Niecika? Z Alanem Anderszem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co planuje po wyjeździe do Argentyny?

  "To był super czas, mi się podobało. Jeżeli dostajecie propozycję z Agenta, to idźcie". O swojej przygodzie w programie Agent-Gwiazdy opowiedział nam Piotr Kędzierski. Czy rzeczywiście "każde zadanie prawie go pokonało" i codziennie dzwonił z raportem do dziadka i mamy? :)

  Jarosław Kret o swoim udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Ja wreszcie nie muszę grać (...), bo ja jestem "antysocjalny", nie jestem zwierzęciem grupowym". Co zmieniło się w jego życiu odkąd zdecydował się na udział w programie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Kolejną osobą, która odpadła z drugiej edycji Agenta-Gwiazdy jest Edyta Zając-Rzeźniczak. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała, jak zareagował jej mąż - Kuba Rzeźniczak, kiedy dostała propozycję udziału w programie, jak wspomina udział w Agencie, co było dla niej największym wyzwaniem podczas nagrywania programu, czy któryś z uczestników ją denerwował i czy mężczyźni z ekipy próbowali ją podrywać.

  Edyta Zając-Rzeźniczak podczas programu Agent - Gwiazdy zadziwiła publiczność i współuczestników swoją prawnością fizyczną. Czy ćwiczy razem z mężem? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Olga Frycz jest kolejną uczestniczką Agenta Gwiazdy, która odpadła z programu. Za kim tęskniła najbardziej? Co zarzuciła Tomaszowi Niecikowi? Którego współuczestnika Agenta najbardziej polubiła? I jak wspomina całą przygodę? W Dzień Dobry TVN aktorka powiedziała również, co wegetarianka może zjeść w Argentynie.