Adrianna Palka

  Adrianna Palka

  Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile. Możemy wspólnie pomagać, uprawiając sport. Robimy coś nie tylko dla siebie, ale jednocześnie pomagamy podopiecznym Fundacji TVN 'nie jesteś sam'. Z ambasadorkami akcji - Moniką Pyrek i Adrianną Palką - spotkał się w Warszawie dziennikarz Marcin Sawicki. Ambasadorki przypomniały, jakie są zasady tej akcji. Ile kilometrów mają na swoim koncie?

  Na rogu Hożej i Marszałkowskiej spotkaliśmy się z Robertem Korzeniowskim i Adrianną Palką, którzy zbierają kilometry dla T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. W jaki sposób? Co motywuje ich do treningu? I jaka pora dnia jest najlepsza na trening? Ze sportowcami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Katarzyna Jaroszyńska.

  Żeby przyłączyć się do akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami nie trzeba wcale intensywnie uprawiać sportu. Wystarczy, jak w przypadku Moniki Pyrek, wyjść na spacer z dzieckiem i wspólnie zbierać kolejne kilometry. O swoim udziale w akcji opowiedziała Robertowi Stockingerowi.

  Olivier Janiak, Przemysław Cypryański i Adrianna Palka od samego rana zachęcali naszych widzów do aktywnego spędzania czasu wolnego. Przy okazji, w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, każdy pokonany przez nas kilometr, przekłada się na realną pomoc potrzebującym. Do dzieła!

  Adrianna Palka jest instruktorką fitness i trenerem personalnym, natomiast Robert Korzeniowski to były chodziarz, wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historii. Oboje są ambasadorami akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Dlaczego Ada i Robert biorą w niej udział? Ile trzeba zebrać kilometrów, aby pobić zeszłoroczny rekord akcji? Dowiedzieliśmy się również od nich, co to jest fitness walking. W ramach Projektu plaża spotkał się z nimi Olivier Janiak.

  W akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zbieramy przebiegnięte, przejechane i przechodzone kilometry, a wszystko po to, by pomagać dzieciom. Przyłącz się do nas! Im więcej kilometrów, tym więcej pieniędzy trafi do dzieci. O akcji, z jej ambasadorką i trenerem personalnym, Adrianną Palką rozmawiał w Kołobrzegu prezenter pogody Tomasz Zubilewicz.