Adam Lambert

    Adam Lambert

    Ian Rooth to Polak, który pokonał tysiące kandydatów i dostał się do międzynarodowego boysbandu. Jak udało mu się wygrać casting i ile prawdy jest w tym, że West Avenue zdetronizuje One Direction? Na scenie Dzień Dobry TVN Ian wykonał utwór Adama Lamberta „Ghost Town”.

    Pierwsze miejsca na światowych listach przebojów, niebanalny wizerunek i charakterystyczny wokal. O kim mowa? O Adamie Lambercie - finaliście VIII edycji amerykańskiego "Idola". Artysta spotkał się z dziennikarką Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecką, która zabrała go na wycieczkę po Warszawie. Ile miał lat, kiedy pierwszy raz stanął na scenie? Na co przeznaczył swoje pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze? Jakie piosenki najczęściej nuci pod prysznicem? Kiedy pojawiły się pierwsze "niewygodne" momenty w jego życiu? Na Warszawskiej Starówce spotkała Lamberta niespodzianka. Musicie to zobaczyć!

    Adam Lambert święci triumfy w Polsce. Jego singiel z płyty „The Original High” zatytułowany „Ghost Town” pokrył się u nas złotem, a teledysk do tej piosenki jest najczęściej odtwarzany w naszym kraju. Niedawno artysta wystąpił w Polsce. Podczas jego pobytu u nas dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka zafundowała mu niezłą zabawę. Jaką? Całą rozmowę zobaczycie w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

    Finalista amerykańskiej edycji programu Idol, którego głos jako "jeden na milion" określają sami muzycy grupy Queen otrzymał od nich propozycję udziału w trasie koncertowej! Z Adamem Lambertem, tuż przed koncertem we Wrocławiu spotkała się Anna Wendzikowska! Jak muzyk radzi sobie z legendą Freddiego Mercurego i czy znalazł wspólny język z zespołem?