Aaron Eckhart

    Aaron Eckhart

    Aaron Eckhart zagrał m.in.: Harveya Denta w Mrocznym Rycerzu, Adama w Ja, Frankenstein, czy George'a w Erin Brockovich. W filmie "Londyn w ogniu" znów wciela się w rolę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Rozmawiali o przyjaźni i nowej roli aktora. Zobaczcie, kto dwa razy uratował mu życie.

    Aaron Eckhart zagrał m.in.: Harveya Denta w Mrocznym Rycerzu, Adama w Ja, Frankenstein, czy George'a w Erin Brockovich. Ostatnio zagrał w filmie "Londyn w ogniu". Spotkała się z nim Anna Wendzikowska. Wywiad, jaki przeprowadziła z aktorem zobaczycie w czwartek w Dzień Dobry TVN.

    Jak się gra potwora w taki sposób, żeby widzowie mogli poczuć z nim więź? Z Aaronem Eckhartem, który zagrał główną rolę w filmie "Ja, Frankenstein" rozmawiała Anna Wendzikowska.

    Czy Johnny Depp gustuje w rumie i papierosach oraz z "kim" zerwał przyjaźń Aaron Eckhart? Tego dowiedziała się, przy okazji premiery filmu "Dziennik zakrapiany rumem", dziennikarka ""Kino świat" Marzena Piasecka.