W weekend pojawią się utrudnienia w 5 bankach. Co nie będzie działać?

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN24
Uwaga na telefon od fałszywego pracownika banku
Uwaga na telefon od fałszywego pracownika banku Dzień Dobry TVN
wideo 2/23

W części banków w weekend 3-4 czerwca prowadzone będą prace serwisowe. To oznacza utrudnienia dla klientów. Co nie będzie działać i w których bankach wprowadzona zostanie przerwa techniczna?

Prace serwisowe w bankach w weekend 3-4 czerwca

W tych bankach będą trwały prace serwisowe w weekend 3-4 czerwca:

  • PKO BP
  • Santander Bank Polska
  • mBank
  • Crédit Agricole
  • VeloBank

Prace serwisowe w banku PKO BP

W niedzielę 4 czerwca od godziny 00:00 do godziny 2:45 nie będą działały płatności zbliżeniowe telefonem, kodem BLIK, a także aplikacja IKO oraz iPKO biznes mobile. 

Prace serwisowe w Santander Bank Polska

W nocy z soboty na niedzielę (3-4 czerwca) między godziną 23:00 a 6:30 przeprowadzone zostaną prace serwisowe w Santander Bank Polska. Nieczynne będą: bankowość internetowa, aplikacja mobilna, przelewy natychmiastowe, płatność w sklepach internetowych (Przelew24), a także Kantor Santander.

Prace serwisowe w mBanku

W mBanku prace techniczne zaplanowane są na sobotę 3 czerwca. W godzinach między 12:00 a 20:00 nie będzie dostępna aplikacja mobilna mBank Giełda.

Prace serwisowe w Crédit Agricole

Prace serwisowe w banku Crédit Agricole odbędą się w sobotę 3 czerwca. Między godziną 8:00 a 14:00 nie będzie czynny kantor w aplikacji mobilnej. 

Prace serwisowe w VeloBank

Prace serwisowe w VeloBanku będą trwały do poniedziałku 5 czerwca do godziny 6:00. W tym czasie w bankowości elektronicznej i przez infolinię nie będą dostępne wnioski ubezpieczenia nieruchomości "Mój Bezpieczny Dom" oraz ubezpieczenia turystycznego "Bezpieczna Wyprawa".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN24

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images

Pozostałe wiadomości