Wybierz uczestnika nowej edycji Big Brothera!

Już 13 września rozpocznie się kolejna edycja Big Brothera. Do programu zgłosiło się 28 tysięcy osób! Trzy z nich poznaliście dziś w Dzień Dobry TVN i to Wy zdecydujecie, kto z nich zamieszka w Domu Wielkiego Brata. Zapraszamy do głosowania!

Big Brother 2 - poznaliśmy pierwszych uczestników

Martyna, Seweryn i Wiktoria - to kandydaci do Big Brothera. Troje śmiałków przez najbliższy tydzień będzie walczyć o głosy widzów. To oni bowiem zadecydują, kto z nich wejdzie do domu Wielkiego Brata na stałe.

Zdecyduj kto ma wejść do Domu Wielkiego Brata!

Wszyscy kandydaci na uczestników „Big Brothera” są singlami i w rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme w studiu „Dzień dobry TVN” przekonywali, że są otwarci na nowe doświadczenia, również w sferze uczuciowej. Wszystkie bieżące informacje o programie znajdziecie na oficjalnej stronie Big Brothera.

„Big Brother 2”. Martyna Lewandowska – kim jest?

W materiale „Dzień dobry TVN” Martyna przedstawiła się jako „dziewczyna z jajami”. Kandydatka do „Big Brothera” ma 21 lat studiuje kosmetologię, jest stylistką paznokci, kosmetyczką i wizażystką. Lubi być w centrum uwagi, jest silną kobietą. „Mam wiele różnych twarzy” – mówi. Dodaje, że jeśli wejdzie do domu Wielkiego Brata, widzowie będą mogli poznać wszystkie jej 50 twarzy.

„Big Brother 2”. Seweryn Sroka – kim jest?

36-letni Seweryn to dobrze zbudowany trener personalny, z zawodu fizjoterapeuta. Chciałby wejść do domu Wielkiego Brata, by przełamać stereotypy na temat „mięśniaków”. Mówi, że wbrew pozorom jest osobą bardzo wrażliwą, płacze na romantycznych filmach. „Myślę, że dużo ludzi mnie zlekceważy na początku jako rywala. Idę tam po to, żeby wygrać” – mówi wprost Seweryn.

„Big Brother 2”. Wiktoria Józefiok – kim jest?

Wiktoria to tegoroczna maturzystka, 19-latka. Jest Ślązaczką, mówi gwarą. Uważa, że ma bardzo wrażliwą duszę, w szkole była typem outsidera. Jest artystką, występuje w ludowym zespole. „Lubię, kiedy na mnie patrzą, kiedy biją brawo” – mówi Wiktoria, która… trenuje również sztuki walki. Najważniejsza w jej życiu jest jednak muzyka. „To jest coś, co daje mi siłę” – podkreśla. W rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme zapewniała, że dobrze wykorzysta swoje 5 minut, jeżeli otrzyma od widzów taką szansę. Dodała, że boi się, że tata wyrzuci ją z domu, gdy dowie się, że dostała się do programu. Wiktoria zdradziła także, że spośród wszystkich uczestników poprzedniej edycji „Big Brothera” najbliżej jej do Madzi. „Taki kolorowy ptak” – mówi o sobie.

Big Brother 2 - premiera 13 września

Pierwszy odcinek „Big Brother Arena”, w którym poznamy wszystkich uczestników jesiennej edycji, zostanie wyemitowany na TVN7 w piątek 13 września o godzinie 20.00. Program będą prowadzić Gabi Drzewiecka, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Autor: Anna Kobyłka

podziel się:

Pozostałe wiadomości