Adam Sztaba z orkiestrą online. W projekcie #wdomuzagrane udział wzięli najwięksi polscy artyści

Tonywestphoto/Getty Images
Tonywestphoto/Getty Images
To nie pierwszy wspólny utwór stworzony przez artystów w wersji online, ale jakże zaskakujący! Tym razem to Adam Sztaba postanowił wspólnie ze swoją orkiestrą i kilkoma polskimi wokalistami zaprezentować własną interpretację piosenki Beaty Kozidrak "Co mi Panie dasz". Posłuchajcie koniecznie!

#wdomuzagrane

Ten projekt zdecydowanie robi wrażenie. Adam Sztaba wraz ze swoją orkiestrą wspólnie zagrali utwór "Co mi Panie dasz" autorstwa Beaty Kozidrak. Jednak muzyka to nie wszystko - słowa piosenki zaśpiewali najwięksi polscy artyści, m.in.:

 • Natalia Kukulska,
  • Ewa Farna,
   • Ania Karwan,
    • Natalia Nykiel,
     • Patrycja Markowska,
      • Piotr Cugowski,
       • Andrzej Piaseczny,
        • Sebastian Karpiel.

         Udział wzięło łącznie 732 muzyków!

         YouTube: Adam Sztaba

         Pod publikacją pojawiły się komentarze:

         Wciskając przycisk "play" kompletnie nie zdawałam sobie sprawy z tego, co mnie czeka. Ile w tym jest emocji!!! Na ustach mam uśmiech, na rękach gęsią skórkę, w oczach łzy. Wspaniałe! Dziękuje za to przeżycie :)

         - napisała jedna ze słuchaczek.

         Wielkie brawa dla wszystkich artystów, którzy wzieli udział w tym koncercie, który będzie pewnie wspaniałą pamiątką po tych trudnych czasach. Pani Ewa Farna wbiła mnie całkowicie w fotel. Kocham ❤

         - dodała inna.

         Koncerty online w czasach pandemii

         Koronawirus spowodował, że artyści nie mogą dawać koncertów na żywo. Wyjściem z sytuacji okazało się przeniesienie działalności do internetu. Od pewnego czasu jesteśmy zasypywani występami online, które są całkowicie darmowe. To świetna okazja do posłuchania naszych ulubionych muzyków w domowym zaciszu. Korzystajmy, wspierajmy artystów i miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć ich koncertowe show na żywo.

         Zobacz też:

         Autor: Aleksandra Lewandowska

         podziel się:

         Pozostałe wiadomości