Zabiegi bankietowe szybko poprawiają wygląd skóry. Bez obrzęków i zaczerwienienia

Jakie są rodzaje zabiegów bankietowych?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Zabiegi na twarz last minute przed świętami i sylwestrem
Zabiegi na twarz last minute przed świętami i sylwestrem
Błoto, borowina, glinki – jak poprawiają wygląd naszej skóry?
Błoto, borowina, glinki – jak poprawiają wygląd naszej skóry?
Najskuteczniejsze zabiegi anti-aging
Najskuteczniejsze zabiegi anti-aging
Modelka szczerze o operacji biustu
Modelka szczerze o operacji biustu
Nowość w medycynie estetycznej - tropokolagen
Nowość w medycynie estetycznej - tropokolagen
Każdy z nas chce dobrze wyglądać podczas świątecznych spotkań z rodziną czy sylwestrowej imprezy. Choć może się wydawać, że zostało już niewiele czasu, aby coś poprawić, to na szczęście są zabiegi, które można wykonać praktycznie na ostatnią chwilę. Co oferują nam gabinety medycyny estetycznej? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział dr Maciej Panek, lekarz medycyny estetycznej.

Jak poprawić swój wygląd tuż przed świętami?

Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które tuż przed ważną uroczystością chcą poprawić swój wygląd, są tzw. zabiegi bankietowe. - Dają efekty najskuteczniejszego odświeżenia skóry, ujędrnienia, zamknięcia naczynek, a także poprawy kolorytu skóry - powiedział w Dzień Dobry TVN Maciej Panek, lekarz medycyny estetycznej.

Warto dodać, że zabiegi bankietowe zazwyczaj są krótkie, trwają do 45 minut. Dodatkowo są bezinwazyjne, tym samym na twarzy nie tworzą się siniaki, obrzęki czy zaczerwienienia.

Jakie są rodzaje zabiegów bankietowych?

Osobom, które chcą poprawić owal twarzy, mają tzw. chomiczki lub podwójny podbródek poleca się zabieg z wykorzystaniem lasera kryształowego. Innym zabiegiem bankietowym jest kriolift. - Jeżeli mamy problem z obrzękami pod oczami, z naczynkami rozszerzonymi kriolift, czyli głowica, którą działamy, mrożąc skórę do -18 stopni. Efekt jest niesamowity. Skóra bardzo ładnie się ujędrnia, napina, drobne zmarszczki się likwidują i efekt jest już po pierwszym zabiegu - dodał specjalista.

Z jakich jeszcze zabiegów możemy skorzystać? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki