Moda i Uroda

Kożuchy, płaszcze czy futerka? Najmodniejsze okrycia wierzchnie na jesień

Moda i Uroda

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Kożuchy jesień-zima 2022/23
Kożuchy jesień-zima 2022/23Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Futerka, płaszcze, a może kożuchy? Gdy za oknem robi się coraz chłodniej, warto zmienić garderobę na taką, która zatrzyma ciepło i będzie nam w niej wygodnie. Stylistka Ewelina Rydzyńska odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o najmodniejszych okryciach wierzchnich jesiennego sezonu.

Najmodniejsze płaszcze na jesień 2022

Dni są coraz krótsze, a temperatury coraz niższe, bo do Polski na dobre zawitała już jesień. Stylistka Ewelina Rydzyńska opowiedziała w Dzień Dobry TVN, jakie okrycia wierzchnie są obecnie najmodniejsze i najlepiej sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym. Ekspertka przyniosła ze sobą różnorodne płaszcze i sztuczne futerka, bo jak przekonuje – nawet najwięksi projektanci odchodzą już od naturalnych futer.

- Cała masa światowych marek rezygnuje z produkcji z naturalnych skór [...] Jedną z pierwszych prekursorek była Stella McCartney, córka Paula McCartneya – przekonywała Ewelina.

Futerko lub kożuch - byle nie prawdziwe

Stylistka zaprezentowała nietuzinkowe płaszcze "z misia", pastelowe "owieczki", krótkie pilotki i klasyczne kożuszki. Według Eweliny Rydzyńskiej w tym sezonie wybór jest bardzo różnorodny – byle nasze okrycie nie było zrobione z naturalnego futra.

Stylistka zaprezentowała cztery propozycje: codzienną stylizację z wykorzystaniem futerka i jeansu dla niższych kobiet, dla tych wyższych – oversizowe odzienia zestawione z legginsami lub króciutki kożuszek-pilotkę oraz długi, lśniący skórzany płaszczyk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości