Agnieszka Włodarczyk wyprowadziła się z Polski. Pokazała, gdzie teraz mieszka

Agnieszka Włodarczyk, w związku z obecną sytuacją w Polsce, wraz z ukochanym kupiła bilet w jedną stronę i zamieszkała w prawdziwym raju na ziemi. Bajeczne pocztówki, które aktorka wrzuca do sieci z Indonezji, wzbudzają zachwyt. Gwiazda na razie nie zamierza wracać do kraju.

Agnieszka Włodarczyk wyprowadziła się z Polski

Agnieszka Włodarczyk i jej ukochany Robert Karaś zmienili swoje życie. Jakiś czas temu kupili bilety lotnicze w jedną stronę na wyspę Gili. Miejsce, w którym teraz mieszkają, leży w północno-zachodnim wybrzeżu Lombok w Indonezji.

Aktorka zdradziła fanom, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

Po spontanicznej decyzji, analizie plusów i minusów, obliczeniu kosztów, ogarnięciu opieki nad zwierzakami, po testach pcr czyli patykach w nosie, trzech samolotach, taksówce i łódce dotarliśmy do miejsca, w którym żyje się inaczej

- napisała na Instagramie.

Nie miałam pewności czy to wszystko uda się poskładać do kupy. Planowanie podróży na drugi koniec świata w tych czasach zakrawa o szaleństwo, ale dzięki Bogu wszystko się powiodło. Do przyjazdu na Gili Air namówili mnie przyjaciele Marta i Radek, którzy mieszkają tu na stałe... Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej. Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać. Będę zdawała Wam relacje z prostego wyspiarskiego życia mając nadzieję, że umilę Wam jesienno-zimową aurę za oknem. Buziaki

- czytamy w poście.

A czymże jest życie bez szaleństwa? Proszę o więcej zachodów słońca, które w Indonezji są najpiękniejsze

- stwierdził jeden z fanów.

Agnieszka Włodarczyk - kim jest jej partner?

Aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorskiej pary. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach.

Teraz Agnieszka Włodarczyk znalazła szczęście u boku Roberta Karasia. 31-latek jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk pokazała nam swój taras. „Wszystko robię sama. Meble, które kupuję też bejcuję sama”

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego partnera. Ukochany jest rekordzistą świata. Fani: "Piękna z was para"

Agnieszka Włodarczyk na romantycznym zdjęciu z partnerem. "Jeden jedyny"

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości