Trendy modowe

Najmodniejsze rajstopy na jesień 2019 

Trendy modowe

Najmodniejsze rajstopy na jesień 2019 

Dziś w programie Dzień Dobry TVN na nogach modelek przedstawione zostały najmodniejsze rajstopy na tegoroczną jesień. Więcej opowiedziała o tym stylistka, Marta Pożarlik.

Rajstopy to bardzo kobiecy element garderoby, który  od lat niezmiennie króluje w świecie mody. Jakie wzory modne będą tej jesieni? Marta Pożarlik pokazała, w co warto zainwestować w tym sezonie.

Rajstopy, które wydłużają nogi

Rajstopy to element garderoby, który może zarówno optycznie wydłużyć, jak i skrócić kobiece nogi. Jak nie popełnić błędu? Według stylistki są dwa rodzaje rajstop, które wydłużają nogi. Jedne z nich to takie, które mają tzw. lampas, czyli pionowy pasek biegnąć wzdłuż nogi. Drugim trikiem jest dobór rajstop pod kolor buta.

Modne wzory rajstop

W tym sezonie kolekcje wzbogacone zostały o nowe wzory. Jednym z modnych nadruków na rajstopach są cętki. Dodatkowo warto eksperymentować z rajstopami w jasnych kolorach, bo wbrew pozorom, nie pogrubiają nóg. Tej jesieni ważnym kolorem garderoby jest kolor bordowy, który pięknie prezentuje się również na nogach. Jak przyznała stylistka, przy szczupłych nogach poleca się wybór połyskującej faktury. Kobiety masywniejsze powinny wybrać rajstopy matowe. 

Zobacz także: 

Co sądzisz o tym artykule?
95
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
27.11.2019
Hanna
o matko, bardzo srednio to wyglada
10.10.2019
Uśmiechnięta :)
Najmodniejsze rajstopy na jesień-Myślałyśmy, że Pan Kamerzysta wyciągnie pończoszki z nosa:):):))