Zuzanna Ziomecka

    Zuzanna Ziomecka

    Zdaniem Anny Kalczyńska, polscy mężczyźni nie ubierają się zbyt dobrze. Jakie błędy popełniają najczęściej? Czy wyrzucenie starego swetra to jak odcięcie kawałka ich tożsamości? Co to znaczy, ze facet inaczej używa ubrań niż kobieta? Jak go przekonać do zmiany stylu? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli: Katarzyna Lengren, dziennikarka i malarka, Zuzanna Ziomecka, dziennikarka i Ireneusz Korzeniewski, autor bloga styleman.blog.pl

    W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: seksuolog Izabela Jąderek, pisarka i malarka Hanna Bakuła oraz dziennikarka Zuzanna Ziomecka. Czy ludzi może łączyć tylko sam seks? Co, gdy w końcu rodzi się między nimi miłość? Czy ustalenie reguł wystarczy, by stworzyć taki związek?

    Sprzedają wspólne mieszkanie i przeprowadzają się do oddzielnych kawalerek i umawiają się na spotkania tylko w weekendy. Wbrew pozorom to nie rozłąka czy rozwód, ale nowy typ związku - Living Apart Together, czyli życie razem, ale oddzielnie. O tym, czy taki układ scala związek czy raczej go rozsypuje, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawiali Tomasz Sobierajski, Magda Cwenówna oraz Zuzanna Ziomecka. Czy więcej czasu dla siebie to więcej czasu dla partnera?

    I czy łatwo zaciągnąć ją do łóżka? Dlaczego Polki bardziej intersują się mężczyznami z importu niż rodzimymi "przystojniakami"? Dlaczego polscy mężczyźni nie dbają o siebie i brakuje im dystansu do siebie? O komentarz poprosiliśmy w Dzień Dobry TVN Zuzannę Ziomecką, redaktor naczelną "Przekroju" i seksuologa Andrzej Depko.