Zuzanna Skalska

    Zuzanna Skalska

    Architektura ma spory wpływ na nasze życie. Jak powinny być budowane miasta, aby mieszkańcy czuli się w nich dobrze? Które z polskich miast ma najlepszą zabudowę? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła ekspertka ds. trendów dla biznesu Zuzanna Skalska.

    Głównym zadaniem gościa Dzień Dobry TVN trendwatcherki Zuzanny Skalskiej jest prognozowanie przyszłości w oparciu o badania, wskaźniki ekonomiczne i sytuację polityczną. Co według niej będzie modne w nadchodzącym roku czy latach? Dlaczego luksusem będzie noc?

    Expo 2015 w Mediolanie odbyło się pod hasłem "Żywienie planety, energia dla życia". Tematy, które zostały tam poruszone dotyczyły wyżywienia, jego braku w niektórych regionach świata, edukacji w odżywianiu oraz jakości wyżywienia. O wnioskach, które możemy wyciągnąć z Expo 2015 rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z trendwatcherką Zuzanną Skalską. Co było wyjątkowego w wystawie przygotowanej przez Holandię?

    Trendwatcher to osoba, która dziś myśli o tym, o czym my dopiero pomyślimy za pięć czy dziesięć lat. O tym, czym jest polski design, gdzie jest jego miejsce na mapie światowego designu i czym na świecie zasłynęli polscy designerzy opowiedziała trendwatcherka Zuzanna Skalska.