Złota rączka

  "Majsterkowanie nie kojarzy mi się najlepiej"

  Mirosław Kubiak to fachowiec, który świadczy usługi remontowe seniorom. Osoby, do których przychodzi bardzo go cenią za rzetelność. Ale nie tylko. Dlaczego jeszcze seniorzy lubią jego towarzystwo? A co jemu daje kontakt z nimi? Zobaczcie!

  Malowanie płytek to szybki i prosty sposób na odświeżenie ceramiki. Jak odświeżyć łazienkę lub kuchnie nie narażając się na duże koszty? Czasami wystarczy ... pomalować płytki! W Dzień Dobry TVN Wiesiek Skiba pokazał jak to dobrze zrobić. Czy wszystkie płytki nadają się do malowania i czy da się potem usunąć z nich farbę?

  Urlop można spędzić we własnym ogrodzie. Warto go przed tym przygotować do lata. Wiesiek "Złota Rączka" Skiba pokazał, jak zawiesić hamak, zamontować ławeczkę i oświetlenie w ogrodzie.

  Do Wiesława Skiby zgłosił się właściciel spod warszawskiego Legionowa, by Wiesiek położył u niego w łazience hydroizolację. Zobaczcie, krok po kroku, jak to zrobił nasz ekspert.

  Dziś Wiesiek "Złota rączka" Skiba pokazał nam co zrobić gdy, w wyniku osiadania budynku, pojawi nam się szpara przy podłodze. Jak prawidłowo wymienić silikonowe uszczelnienie? Zobaczcie.

  Jak złożyć plac zabaw, który będzie bezpieczny dla dzieci? Wiesiek "Złota Rączka" Skiba zmontował plac zabaw i powiedział, dlaczego tak ważne jest czytanie instrukcji.

  Jak odróżnić drzwi prawe od drzwi lewych? Na co zwrócić uwagę podczas kupna? Zobaczcie, jak "złota rączka" Wiesiek Skiba wymienia drzwi.

  Tym razem Wiesław Skiba musiał się zmierzyć z uszkodzonym gniazdkiem elektrycznym. Zobaczcie, jak nasza "złota rączka" poradziła sobie z tym zadaniem!

  Nasza złota rączka, Wiesiek Skiba, radzi jak zamontować listwy przypodłogowe. Po co montuje się takie listwy? Ile kosztuje listwa przypodłogowa, a ile jej montaż? Zobaczcie!

  Dziś Wiesiek Skiba pokazał nam jak prawidłowo zainstalować lampę zewnętrzną w domu. Na co zwracać uwagę przy zakupie i przy instalacji nowego oświetlenia? Zobaczcie!

  Filip Chajzer postanowił przetestować współczesnych mężczyzn! Jak radzą sobie z prostymi pracami domowymi? Czy wygrają pojedynek z lustrem, gniazdkiem elektrycznym i deską klozetową...? Zobaczcie! W studiu Dzień Dobry TVN, domowi majsterkowicze - Tomasz Sobierajski, Marcin Daniec i Dawid Czupryński, o tym, czy współcześni mężczyźni rzeczywiście stają się coraz bardziej atechniczni.

  Przy kupnie i odbiorze mieszkania warto wspomóc się opinią specjalisty, który wie jakich usterek można spodziewać się w nowym, lub pochodzącym z rynku wtórnego, lokalu. O tym jakie "kwiatki" można tam znaleźć i, co możemy w takiej sytuacji zrobić opowiedzieli nam Wiesław Skiba i Maria Semczyszyn, ekspert ds. nieruchomości.

  Tym razem Wiesiek Skiba dostał zlecenie od dziennikarki Uli Chincz, z którą postawił jeden dom. Teraz u Uli trzeba było powiesić kokon do bujania dla Rysia, syna Uli. Zobaczcie, gdzie najlepiej zawiesić taki bujany kokon i jak go zamontować. Ile czasu zajęło to naszej "złotej rączce"?

  Z twojego prysznica leci tylko lód albo wrzątek? A może ze słuchawki po kropelce sączy się woda? Nasza "złota rączka" Wiesiek Skiba pokazał, jak wymienić baterię prysznicową (UWAGA: poradę można zastosować do każdego rodzaju kranu).

  Jak i czym zamaskować rury w łazience? Sprawą zajął się Wiesiek "Złota Rączka" Skiba.

  Tym razem nasza "złota rączka" Wiesiek Skiba pokazuje, jak ze starego obrazu zrobić lustro w stylu vintage. Zobaczcie, jakie to proste!

  Do Wieśka Skiby zadzwoniła właściciela piekarnika, w którym - nawet po włączeniu - panuje absolutna ciemność. Okazało się, że wypaliła się żarówka. Zobaczcie, jak nasza Złota Rączka poradziła sobie z tym zadaniem.

  Brak kotary prysznicowej sprawiał, że po każdej kąpieli łazienka stawała się mokra, śliska i przez to niebezpieczna. Wiesiek "Złota rączka" Skiba postanowił rozwiązać ten problem. Zobaczcie jak mu poszło.

  Jesień to czas gdy zawijamy się w koce i w domowym zaciszu czytamy książki. Najlepiej przed kominkiem. A co z osobami, które mieszkają w blokach i go nie mają? Odpowiedzią jest biokominek. Złota rączka Dzień Dobry TVN Wiesław Skiba pokazał nam jak w szybki i bezpieczny sposób zainstalować go w salonie.

  Tym razem Wiesiek Złota Rączka Skiba był poproszony o zawieszenie telewizora, który nie ma na czym stanąć ;) Zobaczcie, jakich narzędzi Wiesiek użył do wykonania tej roboty.

  Wiertarka, obcęgi i młotek nie są mu obce. Studio Dzień Dobry TVN odwiedził Wiesiek "złota rączka" Skiba, który radzi sobie z każdą usterką. Co tym razem zmajstrował? Czy oswoił Anię Kalczyńską z wiertarką? I jak poprawił samopoczucie pewnemu wężowi... ogrodowemu? :-)

  Tym razem nasza "złota rączka", czyli Wiesiek Skiba został wezwany do wymiany klamki w drzwiach do łazienki. Jakich narzędzi potrzebował?

  Tym razem Wiesiek "Złota Rączka" Skiba pojawił się w domu Pani Ani, aby naprawić jej dzwonek. Zobaczcie, jakich narzędzi potrzebował do wykonania tego zadania. Czy sprawnie wykonał tę robotę?

  Tym razem Wiesiek Skiba, nasza "złota rączka", musi sobie poradzić z uszkodzoną kabiną prysznicową. Zobaczcie krok po kroku, jak naprawić drzwi w kabinie prysznicowej, by - jak mówi Wiesiek - śmigały jak tramwaj po szynach!

  Masz problem z nieszczelnym kokiem i kapiącym syfonem? Od ręki naprawi je Wiesiek Skiba, nasza "złota rączka". Zobaczcie jak, w prosty sposób, uporać się z tymi usterkami i ile mogą kosztować prace wykonane przez specjalistę.

  Wiesiek "Złota rączka" Skiba poradzi sobie z każdą usterką. Tym razem musiał wymienić prowadnicę w szufladzie. Krok po kroku pokazuje, jak to zrobić i jakich narzędzi będziecie do tego potrzebować. Powodzenia!

  Tym razem Wiesiek Skiba, nasza "złota rączka" radzi, jak zamocować listwę LED. Zobaczcie, jak to robi nasz ekspert i sami spróbujcie!

  Tym razem Wiesiek "złota rączka" Skiba zajął się wymianą klamki w balkonowych drzwiach. Zobaczcie, jak to zrobić, by zabezpieczyć drzwi i wyjście na balkon przed dzieckiem, a przy okazji przed niechcianymi gośćmi.

  Tym razem, Wiesiek "Złota Rączka" Skiba pokazał, jak zamontować uchwyt rowerowy. Zobaczcie, jakich narzędzi potrzebował do wykonania tej pracy i ile by za nią wziął.