YCD

  YCD

  Michał Piróg wziął udział w ukraińskiej edycji YCD. Pełni tam funkcję gościnnego jurora. Jak ocenia poziom tamtejszych tancerzy? Co zaskoczyło go najbardziej podczas realizacji programu? Z choreografem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na naszych kanapach zasiedli dziś: Agustin Egurrola oraz uczestniczka You Can Dance Aleksandra Borkowska, wraz z mamą - Moniką, siostrą - Kasią i bratem - Adamem. Jakie emocje towarzyszyły im podczas występów Aleksandry? Zobaczcie jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla Oli!

  W półfinałowym odcinku programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" odpadli Hania Szychowicz i Joachim Uetake. W Dzień Dobry TVN ocenili swój ostatni występ w programie. O czyje wsparcie musiał walczyć Joachim? Jaką cechę charakteru Hani ceni juror YCD Michał Piróg? Zobaczcie, z jakich powodów Marcin Prokop zrezygnował z kariery tanecznej.

  Za nami kolejny odcinek live 9. edycji You Can Dance. Tym razem odpadli: Klaudia Antos i Nader Hasnaoui. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swoich planach i emocjach związanych z ostatnim występem, a Agustin Egurrola o nadziejach, jakie wiązał z Klaudią. Obok nich usiadła Julia Adamczyk, która również musiała pożegnać się z programem. Z jakiego powodu?

  W trzecim odcinku live w 9. edycji You Can Dance odpadli: Hania Szychowicz i Bartek Wójcik. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swoich emocjach z tym związanych oraz przyszłości. Obok nich usiadł Artur Kuriata, który również musiał pożegnać się z programem. Dlaczego? Zobaczcie, jak Agustin Egurrola ocenił występy Hani i Bartka.

  W walce o wygraną w 9. edycji "You Can Dance" pozostało już tylko dziecięciu tancerzy. Ale tym razem nie tylko oni wystąpią na scenie programu. Oprócz uczestników zobaczymy także tańczących jurorów programu: Agustina Egurrolę, Michała Piróga, Idę Nowakowską i Macieja „Glebę” Florka. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swojej specjalnie na tę okazję przygotowanej choreografii. Dowiedzieliśmy się również, który z jurorów płci męskiej odkrył, że ma stanik. Rozmowa z naszymi gośćmi nie była łatwa. Zobaczcie, dlaczego.

  Dziewiąta edycja You Can Dance trwa. Za nami pierwszy odcinek na żywo. Z finałowej 14. odpadli Paulina Wiszowata i Łukasz Józefowicz. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o tym, czego nauczyli się podczas programu i jakie mają plany zawodowe. Obok nich zasiadła jurorka Ida Nowakowska. Jak ocenia tę dwójkę?

  Na naszej scenie gościliśmy podopiecznych Rafała "Tito" Kryli, który brał udział w pierwszej edycji "You Can Dance"! Jak Wam się podoba ich występ? Czy uczestnictwo w programie "YCD"pomogło tancerzowi w realizacji jego planów?

  Dziś o 21.30 pierwszy odcinek "You Can Dance" na żywo! Nasz reporter, Mateusz Hładki, wybrał się do studia YCD, by przyjrzeć się trwającym tam od samego rana przygotowaniom do dzisiejszego występu. Jak czują się uczestnicy i jak radzą sobie z tremą?

  Zwyciężczynią 3. edycji "You Can Dance" została Wiola Fiuk. Dlaczego wzięła udział w programie? Jak potoczyło się jej życie zawodowe po zakończeniu YCD? Kim jest jej partner? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN.

  Ostatni casting do programu You Can Dance odbył się na Torwarze. Co najbardziej zaskoczyło Patricię Kazadi w tej edycji? Czego jurorzy szukają u uczestników? Czy Kinga Rusin ma już swoich faworytów? Z Patricią, Kingą Rusin i Agustinem Egurrolą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Rafał "Roofi" Kamiński był finalistą 1. edycji programu You Can Dance. Dzięki programowi zdobył dużą popularność. Co pamięta z czasów, kiedy występował w YCD? Czy spełnia się zawodowo? Czy w Polsce pojawiają się nowe talenty taneczne? Tancerz był gościem Dzień Dobry TVN.

  Wiosną na antenę TVN wraca „You Can Dance". Będzie to ósma edycja programu. Nagrodą będzie stypendium w jednej z najlepszych szkół tańca na świecie oraz 100 tysięcy złotych. Oczywiście w jury zasiądzie Kinga Rusin. Bartosz Wilniewicz, uczestnik 7. edycji „You Can Dance” , którego prowadząca nazwala polskim Billym Elliotem, był dziś naszym gościem. Co zmieniło się w jego życiu od czasu siódmej edycji YCD? Czego nauczył się na kursie w Danii? Gdzie pracuje? Będziecie zaskoczeni!