Xawery Żuławski

    Xawery Żuławski

    Maja Sablewska wzięła udział w filmie wyreżyserowanym przez Xawerego Żuławskiego. Przeżywała swój debiut? O projekcie powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co sprawiło, że Maja wyznała miłość Agnieszce? ;)

    Maria Strzelecka to artystka wszechstronna. Grała już punk-rocka, projektowała ubrania, malowała obrazy i grała w filmach, między innymi u swojego męża Xawerego Żuławskiego. Która z tych profesji jest obecnie Marii najbliższa? W studiu Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała o swoim najnowszym projekcie, jakim było stworzenie animowanego teledysku do piosenki Doroty Masłowskiej "Żona piłkarza". Strzelecka pracowała nam nim aż dwa lata. Dlaczego było to tak czasochłonne zajęcie? I jakie ma plany na najbliższą przyszłość?

    W jutrzejszym Dzień Dobry TVN porozmawiamy z Xawerym Żuławskim - synem Małgorzaty Braunek o ciężkiej chorobie, która dotknęła jego mamę. Spotkamy się z Ireną Santor, która po latach nieobecności na scenie muzycznej powraca z nową płytą. Sprawdzimy również, jak potoczyło się życie Karoliny Sobczak - odtwórczyni jednej z ról w filmie "Cześć Tereska". A także tylko u nas Iwona Węgrowska po raz pierwszy opowie o swoim rozstaniu z mężem. Bądźcie z nami we wtorek od 8:00!