wywiad z blogerką modową

  Karolina Wójcik jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek, której stylizacje inspirują tysiące kobiet. W cyklu "Moda na spacer" pokazała Sabinie Ziębie swoją letnią garderobę, wspomniała o znajomości z Gigi Hadid oraz Kendall Jenner, a także opowiedziała o trendach na lato 2021.

  Justyna Czerniak jest blogerką modową, która zdobywa popularność na całym świecie. Jej stylizacje zostały już docenione m. in. przez magazyny "Vogue", "Harper's Bazaar" czy "Elle". Prowadzenie instagramowego bloga nieustannie łączy z byciem żoną i matką.

  Renata Jażdżyk jest popularną blogerką modową po 50-tce. Jej instagramowe konto Vens Wife Style obserwuje ponad 100 tys. fanów. W swoich stylizacjach stawia na mocne kolory, odważne wzory i ciekawe formy. Jak przekonuje, dla mody wiek nie ma znaczenia.

  Synek Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego przyszedł na świat blisko 3 miesiące temu. Mimo tego, że Maffashion wciela się w rolę rodzica od stosunkowo krótkiego czasu, zdołała już wrócić do formy, a nawet sprawnie łączyć macierzyństwo z pracą. Czego to zasługa? Opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN.

  Aimee Song jest jedną z najbardziej znanych blogerek modowych. Na instagramie śledzi ją ponad 4 mln osób. Jakie triki stosuje przy robieniu zdjęć? Gdzie stawia granice prywatności? Z Aimee spotkała się Macademian Girl.

  Blogerka Jessica Mercedes ma zaledwie 23 lata, a już została okrzyknięta ikoną polskiej mody. Jakie były jej początki w show-biznesie? Z celebrytką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.