Wojtek Łozowski

  Wojtek Łozowski

  Dla Wojtka Łozowskiego rok 2017 był ciekawy, ale trudny. W czasie 12 miesięcy doszło do wielu zmian w jego życiu. Zdradził, jakich? Czy na kolejny rok patrzy z optymizmem? Gdzie spędzi Sylwestra? Z muzykiem rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. To ostatnie pytanie dziennikarka Dzień Dobry TVN zadała także Zuzannie Bijoch i Piotrowi Czaykowskiemu.

  Wiele dzieciaków chciałoby zrobić karierę w przemyśle muzycznym. Na pewno marzyła o tym Iwona Węgrowska, która już jako 5-latka organizowała swoje koncerty. A jak było w przypadku Dawida Kwiatkowskiego, Antka Królikowskiego, Natalii Nykiel, Julii Wieniawy i Wojtka Łozowskiego? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdementowała primaaprillisowe żarty polskich gwiazd. Okazuje się, że udział Kędziora, Tedego i Łoza w programie "Kto poślubi mojego syna" był żartem. Podobnie zresztą jak doniesienia o ciąży Oli Kwaśniewskiej czy przeprowadzce Małgorzaty Rozenek do Francji. Informacje, jakoby Magda Gessler miała uczyć języka hiszpańskiego w programie "Szkoła" również okazały się żartem ;)

  Rusza casting do programu "Kto poślubi mojego syna - gwiazdy". Prowadząca show i dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, rozmawiała z tymi, którzy w programie będą szukać drugiej połówki, czyli z Jackiem "Tede" Granieckim, Piotrem "Kędziorem" Kędzierskim i Wojtkiem "Łozo" Łozowskim. Co ich skłoniło do wzięcia udziału w show? Jakie panowie mają oczekiwania? Czy czują presję ze strony rodziny w związku z tym, że do tej pory są singlami?

  Wojtek Łozowski nie tylko zagrał w "Planecie Singli", ale również skomponował do filmu piosenkę. Na naszej scenie wykonał ją premierowo. Jak Wam się podoba utwór "Byle Gest"?

  Na ekrany kin wszedł film "Planeta Singli". W obsadzie obok Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy pojawił się również Wojtek Łozowski. W filmie Łozo wciela się w postać rasowego amanta. Dlaczego Wojtek postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie? Kto go to tego namówił? Czy scena już mu nie wystarcza? Czy wiedzieliście, że Łozowski studiował aktorstwo w USA?

  Na ekrany kin wszedł film "Planeta Singli". W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Więdłochę oraz Macieja Stuhra. Czy film był inspirowany historiami zaczerpniętymi z prawdziwego życia? Jak randkuje się w Polsce? Czy w sieci można rzeczywiście znaleźć miłość? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: Wojtek „Łozo” Łozowski, wokalista, który również znalazł się w obsadzie filmu "Planeta Singli" oraz Radosław Drabik, producent i współscenarzysta filmu.

  Podczas gali rozdania Fryderyków zapytaliśmy polskich wokalistów o utwory i światowej sławy gwiazdy, które znacząco wpłynęły na ich życie. Na kim największe wrażenie wywarł Bob Marley, a na kim Kylie Minogue? Kto był wzorem dla Artura Rojka, Wojtka Łozowskiego czy Leszka Możdżera?

  Przyjeżdżają do stolicy, by spełnić swoje marzenia o sławie i karierze. Sukces odnoszą nieliczni. W naszym studiu gościliśmy tych, którym się udało: wokalistę Wojtka Łozowskiego, dziennikarza Jakuba Poradę, stylistkę Joannę Horodyńską oraz dziennikarkę Ewę Wojciechowską. Jakie były ich początki w Warszawie? Czy to prawda, ze Łozo mieszkał w piwnicy?