uczestnicy kto poślubi mojego syna

    uczestnicy kto poślubi mojego syna

    Samotni panowie i ich troskliwe mamy zasiedli dziś na kanapie w studio Dzień Dobry TVN, a to oznacza, że na antenę wraca program "Kto poślubi mojego syna?"! Czego oczekuje mama od przyszłej wybranki swojego syna? Czy udział w programie pomoże spełnić chłopakom marzenie o wielkiej miłości? Zapraszamy już dziś o 21:30! Nie możecie tego przegapić! :-)

    Program "Kto poślubi mojego syna?" wraca we wrześniu na antenę TVN. Poprowadzi go Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka na planie drugiej edycji porozmawiała z parą uczestników. Czego mama i syn dowiedzieli się o sobie w czasie realizacji programu. Dlaczego zdecydowali się na udział w show? Jak Darek (Di Dżej Mietek) odnajduje się w sytuacji, gdy o jego względy zabiega aż 10 kobiet?

    Ostatni odcinek programu "Kto poślubi mojego syna?" już za nami. Z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN finalistki: Elwirę Dudek, Sylwię Kalatę, Joannę Woś i Julkę Hertmanowską. Dlaczego postanowiły wystąpić w tym programie? Czy Konrad, Paweł, Artur i Patryk okazali się interesujący? Która z nich znalazła miłość w programie? Który z panów był maminsynkiem?