Tuning faceta

    Tuning faceta

    Piotr Pecyna notorycznie spóźnia się do... domu. Nigdy nie wraca do rodziny na czas, co ułatwia mu - zdaniem psycholog Małgorzaty Ohme - jego żona - Aleksandra Matuszewska-Pecyna. Dlatego Pani Aleksandra zdecydowała się prosić nas o pomoc, zgłaszając męża do naszego cyklu "Tuning faceta". Czy Piotr zdawał sobie sprawę z tego, że w ten sposób lekceważył swoją żonę? Czy spotkanie z Małgorzatą Ohme odmieniło Piotra?

    Katarzyna Kunikowska zgłosiła swojego męża Sylwestra do cyklu "Tuning faceta". Dlaczego to zrobiła? Czy po metamorfozie zaszły w nim zmiany? Co jej się w tej zmianie najbardziej podoba? Które rady specjalistów Dzień Dobry TVN okazały się najbardziej cenne?

    Piotrowi Niczego nie brakuje, ma nawet co nieco w nadmiarze, i tym właśnie, zdaniem jego żony Doroty, powinniśmy się zająć. Czy udało nam się "poprawić" Piotra? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Tuning faceta".

    Nowy sezon Dzień Dobry TVN i nowy cykl: "Tuning faceta". Pierwszym bohaterem naszego cyklu jest Omar Rahman.To Kanadyjczyk, który mieszka w Polsce. Do metamorfozy namówiła go żona. Omar ma wysoki cholesterol i odkąd przyjechał do Polski zamknął się w swoim świecie. Cały czas spędza w domu i jest bałaganiarzem. Filip Chajzer odwiedził jego "pieczarę", a w studiu towarzyszył Omarowi coach Miłosz Brzeziński.