trenuj z mistrzem

  trenuj z mistrzem

  Ania Baczkowska jest architektem wnętrz. W wolnych chwilach ćwiczy jogę. Kocha adrenalinę i sporty zimowe. Ania trafiła w ręce wyjątkowego nauczyciela - Jagny Marczułajtis. Zobacz, jak im poszło!

  Ania ma dwie wielkie pasje, jedną są konie - jest trenerką i zawodniczką, drugą są motocykle, dlatego spotkanie z Jakubem Przygońskim było dla niej wielką przygodą. Zobaczcie jak poradziła sobie z motocyklem.

  Martynę i Bartka, rodzeństwo z Sosnowca, łączy wiele pasji. Największa to miłość do tenisa stołowego. Oprócz tego, że zdobyli kilkadziesiąt medali spełniło się też ich największe marzenie - trening z Natalią Partyką.

  Karol Bielecki to jeden z najbardziej popularnych zawodników w reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Po wypadku, którego skutkiem była utrata oka, wrócił do gry zadziwiając tym wszystkich. Zapraszamy na kolejne sportowe emocje - zobaczcie odcinek cyklu "Trenuj z mistrzem"!

  Piotr Gruszka to mistrz Europy i srebrny medalista mistrzostw świata. Każdy marzy o spotkaniu i zagraniu z nim meczu. Taką możliwość dostały dwie przyjaciółki - Arleta i Marta. Ich wspólną pasją oczywiście jest siatkówka.

  Dziś prawdziwa gratka dla miłośników sportów walki! Trening dla naszych widzów poprowadził międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej Mamed Chalidow. Na co dzień Kuba i Daniel trenują w karate Kyokushin. Czy poradzili sobie z treningiem MMA i nauczyli się czegoś nowego? Czy udało im sie pokonać Mameda?!

  Eliza Marczak i jej córka nie miały najmniejszego problemu z wyborem sportowca, z którym chciałyby się spotkać i odbyć wspólny trening. Mimo, że w czasie Igrzysk w Londynie kibicowały wszystkim Polakom to najważniejszy dla nich był start ich idolki - Anity Włodarczyk. Zobaczcie jak poradziły sobie podczas rzutu młotem!

  Dzisiejszy uczestnik postawił przed naszym mistrzem - Moniką Pyrek nie lada wyzwanie. Na co dzień jeździ na rowerze, pływa, gra w koszykówkę i uprawia wiele innych dyscyplin sportu. Czy Monice i jej trenerowi udało się zmęczyć Krzysztofa?

  Tym razem do naszego cyklu "Trenuj z mistrzem" zaprosiliśmy Grzegorza Cabana - właściciela szkoły tańca. Mateusz Kusznierewicz postanowił zabrać pana Grzegorza w rejs szkoleniowy!

  Dla Elwiry Cichowskiej najważniejsze w życiu jest podnoszenie ciężarów. Czy uda jej się wrócić do dobrej formy, a męczące treningi z Adrianem Zielińskim dadzą efekty? Pani Elwira trenowała z prawdziwym mistrzem, który na swoim koncie ma tytuły: Mistrza Europy i Świata oraz złoty medal olimpijski.

  Do naszego cyklu: "Trenuj z mistrzem" zgłosił się poseł Borys Budka, który mówi o sobie, że czuje się bardziej biegaczem niż krawaciarzem. Postanowiliśmy sprawdzić, jak sobie radzi na bieżni i zaprosiliśmy go na trening z Markiem Plawgo! Jak sobie poradził?

  Karolina kocha rajdy samochodowe i jazdę na nartach. Maciek uwielbia adrenalinę. Są razem od siedmiu lat, a połączyła ich miłość do tańca. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski to dream team tenisa. Trening z nimi to duże wyzwanie. Jak spisali się tancerze na korcie tenisowym?

  Marzeniem pani Natalii, instruktorki tańca współczesnego i klasycznego było spotkanie i wspólny trening z mistrzem olimpijskim - Leszkiem Blanikiem. Postanowiliśmy spełnić jej marzenie - zobaczcie jak sobie poradziła!

  Marek Michałowski jest zawodowym żołnierzem - pracuje jako kierowca bojowego Rosomaka. Po powrocie z misji w Afganistanie czekała go, zorganizowana przez żonę i Dzień Dobry TVN niespodzianka, trening z Mistrzem Świata SuperEnduro Tadeuszem Błażusiakiem. Zobaczcie, jak zawodowy żołnierz-kierowca poradził sobie na torze Endurocross.

  Marzena pracuje w banku. Wojtka Brzozowskiego nikomu nie trzeba przedstawiać. Razem udali się "na deskę". Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Trenuj z mistrzem"!

  Zapach benzyny i smar na rękach to Anna Zdrojewska lubi najbardziej, dlatego swoją pasję 23-latka z Białegostoku przełożyła na życie zawodowe. Sprzedaje samochody w salonie i pomaga mechanikom w bieżących naprawach. Motoryzacją interesuje się od dziecka. Zamiast lalek woziła w wózku resoraki. Anna startuje w amatorskich rajdach samochodowych, dlatego wybrała trening z mistrzem Krzysztofem Hołowczycem, który zafundował jej szkolenie na żwirowni.

  Małgorzata Getka, mama dwóch córek, na co dzień prowadzi z mężem rodzinną firmę i zajmuje się dziećmi. Kiedyś wyczynowo trenowała lekkoatletykę. Dzięki treningowi z mistrzem, jak mówi, cofnie czas i znowu poczuje moc. Co działo się podczas treningu z Otylią Jędrzejczak, która przygotowuje się do igrzysk w Londynie? Czy Otylia dała jej w kość? Dlaczego nasz "motylek", jak mówi, kocha pływać? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Trenuj z mistrzem"!

  W domu Oli Krzemień dzień bez hokeja to dzień stracony. W hokeja gra brat i szwagier, a tata to wymagający trener. Zobacz, jak Ola trenowała z mistrzem hokeja Mariuszem Czerkawskim!

  17-letni Grzegorz i dwa razy starszy od niego Arek na rajdach zachowują się jak mali chłopcy. Ojca z synem połączyła wspólna pasja - rajdy samochodowe. Od lat kibicują Kajetanowi Kajetanowiczowi. Zobacz ich spotkanie z mistrzem i kolejny odcinek cyklu "Trenuj z mistrzem"!

  Rafał Findysz, ratownik medyczny w szpitalu w Myślenicach, jest kolejną osobą, która wzięła udział w treningu z mistrzem. Przyjechał z Krakowa do Trójmiasta, by spotkać się z Dariuszem "Tigerem" Michalczewskim. W ich wspólnym treningu wzięła też udział żona Rafała, którą Tiger bardzo komplementował. Pod koniec treningu Rafał zmierzył się ze swoim mistrzem. Zobaczcie tę walkę, a także ich spotkanie z rodziną znanego boksera!

  Szymon Maliszewski na co dzień trenuje śpiew i grę na gitarze. Znalazł się wśród szczęśliwców, którzy mogli odbyć trening z mistrzem. Spotkał się z florecistką, mistrzynią świata, Sylwią Gruchałą. Nie było to jego pierwsze spotkanie z szermierką - w dzieciństwie trenował ten sport. Czy poradził sobie? Jak oceniła go mistrzyni? Zapraszamy na drugi odcinek cyklu "Trenuj z mistrzem".

  Emilia Czapelska zawsze marzyła o tym, by poznać Maję Włoszczowską, zawodniczkę kolarstwa górskiego i wicemistrzynię z Pekinu. Jej marzenie się spełniło. 26-letnia nauczycielka WF w szczecińskim gimnazjum jest pierwszą osobą, którą wybraliśmy spośród wielu zgłoszeń do cyklu "Trenuj z mistrzem". Zobacz, jak mistrzyni i jej fanka razem trenowały!