seksafera

    seksafera

    Joanna Krupa przyleciała do Polski tylko na kilka dni. Jak zwykle, nie może narzekać na brak zajęć. W Dzień Dobry TVN opowiedziała nam m.in. o swoim udziale w sesji do kalendarza charytatywnego "Łączymy pokolenia". Zapytaliśmy ją także o najgorętszy temat ostatnich tygodni, czyli seksaferę w Hollywood: "W szoku nie jestem, każdy wiedział o co chodzi. Jak jest spotkanie z Harveyem Weinsteinem to wiedziałaś, na co powinnaś być przygotowana. Ja, kiedy jeszcze nie znałam tego świata, wiedziałam o tym". Czy już widać jakieś zmiany w Hollywood?

    Policja rozbiła ostatnio gang sławnej już Czekolindy, królowej seksu z Wilanowa. W Dzień Dobry TVN postanowiliśmy ugryźć temat z trochę innej strony i zamiast zajmować się jej działalnością, skupiliśmy się na etymologii niezwykłego przydomka. Kto go wymyślił? Dlaczego kobiety wchodzą w rolę filmowego Don Corleone? Rozmawialiśmy o tym z byłą Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalną Barbarą Piwnik, która zasłynęła wyrokami w sprawie polskiej mafii.

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Anję Rubik. Co będzie robić w Top Model i co myśli o uczestniczkach nowej edycji programu? Jak odnajduje się na stanowisku redaktora naczelnego Magazynu 25 i czy praca redakcyjna zabiera jej dużo czasu? Dowiedzieliśmy się także co Anja myśli o "seksaferze" i czy takie problemy dotyczą także jej środowiska.