Robert Kanteriet

  Robert Kanteriet

  Takiego jeszcze go nie widzieliście! Dzisiaj Jarosław Kuźniar po raz ostatni poprowadził program "Wstajesz i wiesz". Po wydaniu dziennikarz pożegnał się z widzami. Musimy przyznać, że był to bardzo wzruszający moment... Nowy prowadzący Dzień Dobry TVN nawet posłał do kamery buziaczka. Zobaczcie komu ;)

  Zmiany, zmiany zmiany... W nowym sezonie Dzień Dobry TVN nie zobaczymy już więcej Roberta Kantereita. Zastąpi go Jarosław Kuźniar, jak dotąd związany ze stacją TVN 24. - Cieszę się, że Jarek, zasili "Dzień Dobry TVN". Jest pełen inicjatywy wychodzącej już często poza obszar dziennikarstwa newsowego. Nowe miejsce na pewno będzie dla niego wyzwaniem, ale też szansą na rozwój w nowych obszarach – powiedział portalowi TVN24.pl Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN i Członek Zarządu TVN. Natomiast Robert Kantereit od 1 września 2015 roku przechodzi do programu"Wstajesz i wiesz". Będziecie za nim tęsknić?

  Niestety okres urlopowy powoli dobiega końca... Ania Kalczyńska i Robert Kantereit wypoczęci, opaleni i w świetnych humorach właśnie wrócili do pracy :) By podtrzymać jeszcze ten letni klimat, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo wakacyjnych tematów!

  To było spotkanie na szczycie! Robert Kantereit zmierzył się na ringu bokserskim z Danielem Olbrychskim. Całą relację z tego niezwykłego spotkania zobaczycie już w tę niedzielę. Zapraszamy!

  Dzień Dobry Wakacje! A u nas: uzależnieni od adrenaliny zdradzą, co tak naprawdę kręci ich w niebezpieczeństwie. Porozmawiamy z uwielbianą przez nastolatków odtwóczynią roli Violetty. Oprócz tego Izabela St. James, żona Hollywood, w sentymentalnej podróży do Krakowa. Bądźcie z nami w niedzielę od 8.30!

  Już w następną sobotę rusza program Dzień Dobry Wakacje! Przez dziesięć kolejnych weekendów będziemy Wam umilać letnie poranki. Pierwszy wakacyjny program poprowadzi duet: Dorota Wellman i Marcin Prokop. Bądźcie z nami, bo za sprawą naszych gości będzie gorąco. Startujemy już o 8.30 :-)

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko swoich widzów. Jutro będzie coś dla wiecznie spieszących się: fryzury na niespodziewane wyjście z domu. A także coś dla lubiących pitrasić: wiosenne zupy na każdą okazję. Przygotowaliśmy też coś dla rodziców przedszkolaków - czy nasze dziecko poradzi sobie z obowiązkowym angielskim? A na koniec... o marzeniu wielu. Zaczynamy punktualnie o 8.00! Zapaszamy w imieniu Anny i Roberta!

  Zacznij dzień z Dzień Dobry TVN! Jutro w programie: z wizytą u psychoterapeuty - jakiego specjalistę wybrać, by traktował nas jak pacjenta, a nie jak klienta. Czy to źle, że nie chce drugiego dziecka? Kto wywołuje w matkach poczucie winy? A także funkcjonalny i ładny pokój w aranżacji Beaty Lipow. Bądźcie z nami we wtorek punktualnie o 8:00! Zapraszamy w imieniu Anny i Roberta!

  Robert Kantereit odwiedził w Tatrach Panią Władysławę Białoń zwaną Podlipowską, która żyje bez prądu. Pani Władysława, która kiedyś zajmowała się wypasem bydła, zaprosiła go do swojego domu i opowiedziała mu o swoim życiu, którego zazdroszczą jej inni. Jak myślicie, dlaczego?

  Jak się okazuje, moda jest ważna także w kuchni. Gość Dzień Dobry TVN Agnieszka Ratajczak pokazał nam modne i kolorowe fartuchy dla całej rodziny, które sama zaprojektowała. W nich można gotować i podejmować gości. Skąd pomysł na taki biznes? Jak powstała kolekcja? Z czego uszyte są fartuchy? Dowiedzieliśmy się również od prowadzącego Dzień Dobry TVN Roberta Kantereita, jak szybko i łatwo można zmniejszyć ubranie. ;)

  Goście Dzień Dobry TVN: Michał Radomski, Adam Bartosik i Bartosz Bauer to zapaleńcy Street Workout-u. Co to jest Street Workout? Gdzie w Warszawie można go trenować? Skąd czerpią inspiracje przy wyborze miejsc do wykonywania świczeń? Zobaczcie, jak Robert Kanteriet poradził sobie z ćwiczeniami.