rekord Guinnesa

    rekord Guinnesa

    W ten sposób Krzysztof Tumko ustanowił rekord Guinnessa. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy go, jak długo się do tego przygotowywał? Dlaczego postanowił bić rekordy akurat na bieżni? Czy w czasie tygodniowego biegu robił sobie przerwy? Kiedy jadł? Czy prywatnie również biega tak długie dystanse? Co mu to daje? Czy żona Pana Krzysztofa nie jest zazdrosna o jego pasję?

    Pasją Krystiana Herby są rowery, a dokładniej, trial rowerowy, w którym rzeszowianin ustanawia rekordy Guinessa. Tym razem pokonał na rowerze 3139 schodów budynku Taipei 101 w 2 godziny i 12 minut! Czym jest trial rowerowy? Kiedy zaczęła się nietypowa pasja Krystiana? Co daje mu jeżdżenie po schodach? To kwestia wytrzymałości czy koncentracji - co jest najtrudniejsze w tej trudnej dyscyplinie? Na pytania Anny Kalczyńskiej i Roberta Kantereita, Krystian odpowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

    Hubert "Gordon" Blejch w ramach akcji charytatywnej grał nieprzerwanie 136 godzin w grę komputerową. I nie dość, że zebrał 2,4 tysięcy euro dla dzieci chorych na raka to jeszcze pobił rekord Guinnesa w nieprzerwanym graniu w grę komputerową. W studiu Dzień Dobry TVN Hubert opowiedział o tym, jak czuje się człowiek, który sześć dni nie śpi.