Radek Liszewski

  Radek Liszewski

  Często dzieje się tak, że za sukcesami mężczyzny stoi wyjątkowa kobieta. W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy dwa niezwykłe małżeństwa: Rafała Rutkowskiego i Magdalenę Godlewską oraz Radka Liszewskiego z żoną Dorotą. Co panowie zawdzięczają swoim małżonkom? Jak wygląda podział obowiązków w ich domach? I jaki mają przepis na udany związek?

  Filip Chajzer: "Zaczął się sezon na pikniki, festyny, dni miast i wsi, dni ziemniaka, pieczarki, czy innej świni...". Dlaczego Polacy je kochają, co takiego jest w imprezach plenerowych, że chętnie wybieramy je jako rozrywkę i gdzie odbywają się najlepsze festyny w Polsce? Zobaczcie co powiedzieli nam: Sławomir Zapała, Norbi i Radek Liszewski. Lubicie festyny?

  Fani muzyki kojarzą gwiazdy i ich piosenki, a tymczasem za wieloma hitami stoją genialni autorzy tekstów i kompozytorzy muzyki. Kto gwiazdom pisze piosenki? Czy można stworzyć dla gwiazdy hit na zamówienie? Jaka relacja musi zaistnieć między autorem piosenki a wykonawcą, aby praca przyniosła zamierzone efekty? W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy kompozytorów: Marka Kościkiewicza i Tomasza Luberta oraz wokalistę zespołu Weekend - Radka Liszewskiego.

  Na ekrany kin wchodzi film "Disco polo". W Dzień Dobry TVN gościliśmy reżysera obrazu Macieja Bochniaka. Jak wspomina pracę na planie? Czy w filmie było miejsce na improwizację? Jak reżyserowi współpracowało się z żoną - Joanną Kulig - która w filmie zagrała divę disco polo? Dlaczego wybrał właśnie ją?

  Na wczorajszą premierę filmu "Disco Polo" przyszły tłumy gwiazd, także muzyki disco polo. Nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry TVN. Co o filmie i muzyce disco polo powiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej: Tomasz Kot, Radek Liszewski, Tomasz Niecik, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało? A co sam reżyser Maciej Bochniak? Jak Tomasz Niecik ocenia grę Dawida Ogrodnika? Koniecznie zobaczcie "Disco Polo", bo film idealnie oddaje realizm lat 90.

  Pogodynek Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak wybrał się do Ustronia. Tam czekało na niego spore wyzwanie - spotkał się z dzikim, groźnym... Reaganem, który nie przepada, kiedy się go głaszcze. Kim jest Reagan? Na co jeszcze natknął się Bartek?

  Nasi goście: Radek Liszewski, Rafał Brzozowski i Igor Herbut podjęli wyzwanie które im rzuciliśmy i, w przebraniach, wcielili się w ulicznych muzyków. Czy ktoś ich rozpoznał, ile pieniędzy zebrali i jak podobało im się to doświadczenie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się na planie filmu "Discopolo" z Radkiem Liszewskim i Tomaszem Niecikiem. Czy to będzie film dokumentalny czy fabularny? Co będzie miał wspólnego z Quentinem Tarantino? Zobaczcie też, jak dzieci śpiewają "Ona tańczy dla mnie"!

  Radek Liszewski porzucił disco-polo i jest w trakcie nagrywania nowej, solowej płyty, na której znajdziemy sporą dawkę popu, rocka, jazzu i muzyki elektronicznej. Na scenie Dzień Dobry TVN Radek Liszewski wykonał utwór „Moje miasto nie zasypia” wspólnie z Norbim. W roli tancerzy: Norbi i Piotr Kucharski.

  Radek Liszewski zostawia disco-polo. Nawiązuje współpracę z Norbim. Zamierza zmienić repertuar na mieszkankę jazzu, popu i rocka. W studiu Dzień Dobry TVN Norbi i Liszewski opowiedzieli nam o swojej nowej współpracy. Kto jeszcze dołączy do nowego zespołu Radka Liszewskiego?

  "Ja uwielbiam ją, ona tu jest i siedzi ze mną" - Radek Liszewski, lider zespołu "Weekend", do studia Dzień Dobry TVN przybył w towarzystwie swojej żony Doroty. Są razem ponad 20 lat. Dlaczego Dorota Liszewska woli pozostać z tyłu? Czy to ona pociąga za sznurki? Czy Radek "gwiazdorzy"? Czy żona towarzyszy mu w trasie koncertowej i, czy jest zazdrosna? Czy prawdą jest, że się "dorobił" na koncertach? Czy ma helikopter, lądowisko, prywatne jezioro o pięć samochodów? Skomentował także wypadek na torze wyścigowym.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: "Nie zorientowałam się, że tyję", czyli jak mózg oszukuje, kiedy ciało nabiera kilogramów. W programie także: Radek Liszewski i zespół Weekend mają już dość plotek na swój temat - u nas powiedzą prawdę o swoich porażkach i sukcesach. Ponadto: jak w Glasgow smakują gwiazdy i drogie samochody sprawdził Jakub Porada. Zapraszamy jutro od 8:00!

  Cała nasza redakcja dała się porwać nowemu przebojowi zespołu "Weekend", który zaśpiewali w Dzień Dobry TVN. Mamy nadzieję, że i Was piosenka "Za każdą chwilę z Tobą" poderwie do tańca. Gratulujemy zespołowi złotej płyty! A czy lider zespołu Radek Liszewski nie obawia się tego, że "Weekend" stanie się zakladnikiem jednej piosenki - hitu "Ona tańczy dla mnie"? Jak zespół radzi sobie z krytyką?

  Co Radek Liszewski, lider zespołu "Weekend", robił w Krakowie na planie serialu "Szpital"? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Piosenka „Ona tańczy dla mnie” zespołu "Weekend" ma już 55 milionów odsłon na YouTube. W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z liderem zespołu „Weekend” Radkiem Liszewskim o początkach zespołu "Weekend" i o jego fenomenie. Jak udało się im wybić? Czy spodziewał się takiego sukcesu? Czy żona Radka Liszewskiego jest o niego zazdrosna? Jak na popularność ojca reagują jego dzieci? Jaką niespodziankę zgotowali mu mieszkańcy Sejn, gdzie mieszka lider "Weekendu"? Które przeróbki piosenki "Ona tańczy dla mnie" uważa za najlepsze?